Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMaradona vs Konami: Niespodziewany zwrot akcji

CormaC poniedziałek, 8 maja 2017, 10:57 News

Prezes Konami Takayuki Kubo wybrał się do Argentyny, by osobiście udobruchać oburzonego boga piłki nożnej.

O sprawie pisaliśmy już wcześniej, więc tutaj przypomnę tylko, że Maradona zarzucił Japończykom nieautoryzowane wykorzystanie jego wizerunku w grze Pro Evolution Soccer 2017 i przymierzał się do złożenia pozwu. Do konfrontacji w sądzie jednak nie dojdzie, ponieważ zawarto polubowną ugodę, w ramach której Konami zgodziło się wypłacić byłemu piłkarzowi nieznaną kwotę, której część Argentyńczyk obiecał przeznaczyć na unowocześnienie boisk w swoim kraju. Co więcej, w ramach porozumienia z Konami – i wypłaconej mu sumy – Maradona zgodził się zostać ambasadorem PES-a do 2020 roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 maja 2017, 10:21   Dyzio19
Niestety to prawda. To co prezentuje na steam darmowa wersja PES2017 woła o pomstę. Nawet gwiazdy wylosowane z piłek nie cieszą, bo po prostu gameplay nimi nie przynosi radości. Może to tylko wina wersji PC, ale mimo wszystko nie powinno to mieć miejsca.
poniedziałek, 8 maja 2017, 17:33   Dantes
PES opuścili najbardziej zagorzali fani, Konami praktycznie nie pomysłu na serię, nawet wykorzystywanie bez umowy wizerunku znanego piłkarza tego nie zmieni, obecnie Fifa pozostaje bez konkurencji.
poniedziałek, 8 maja 2017, 15:46   geek
brawo
poniedziałek, 8 maja 2017, 13:47   Marcus93
@tennesse lepiej mu nie podskakuj, on oddał 1% podatku więc takie geściki maradony to nic w porównaniu boga szczodrości i hojności jakim jest lastmanstanding. A tak na serio to mnie tam satysfakcjonuje postawa zarówno konami jak i maradony, zachowali się na prawdę przyzwoicie ;)
poniedziałek, 8 maja 2017, 13:47   Tennessee
Oddanie parudziesieciu/paruset tysiecy $ na dobra sprawe to nie udawanie. Potrzebujesz to miec jakos narysowane, zeby to zrozumiec?
poniedziałek, 8 maja 2017, 12:50   lastmanstanding
pewnie, lepiej przyklaskiwać każdemu kto udaje, że walczy z biedą, idiota to mało powiedziane, ciekawe ile Ty robisz, bo ja akurat pomagam realnie pało
poniedziałek, 8 maja 2017, 12:46   Tennessee
Pewnie, lepiej siedzieć w internecie i bluzgać na ludzi robiących coś dobrego. Co-za-debil.
poniedziałek, 8 maja 2017, 12:34   lastmanstanding
sprzedał się za kilka stadionów które się rozsypią w tym cudownym ustroju za kilka lat? Brawo, Maradona pozbył się biedy z Ameryki poł
poniedziałek, 8 maja 2017, 11:43   _SetH_
Dlaczego mam dziwne wrażenie, że od początku taki był plan?

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z