Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Blizzard pracuje nad nowymi mapami

Cursian poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 21:30 News

Trzy z nich mają ukazać się jeszcze w tym roku. 

Jeden z użytkowników forum Battle.net wyraził zaniepokojenie faktem, że pomimo zbliżającej się rocznicy premiery Overwatcha gra doczekała się tylko dwóch nowych map, co jest nie najlepszym prognostykiem dla długowieczności najnowszego hitu Blizzarda. W odpowiedzi Jeff Kaplan umieścił nader interesujący wpis:

Obecnie pracujemy nad trzema nowymi mapami, wszystkie przeszły fazę wstępnych testów i są "standardowe"(szybka gra/rywalizacja). Choć wszystko może się jeszcze zmienić, wydaje się prawdopodobne, że wszystkie trzy ukażą się jeszcze w tym roku.

Dodatkowo mamy w planach trzy niestandardowe mapy (te nie trafią do szybkiej gry ani rywalizacji). Mamy również w zanadrzu kilka eksperymentów. 

Mam nadzieję, że to zaspokoi cześć twoich oczekiwań. Chcemy pograć na tych mapach tak równie mocno jak wy. Będziemy pracować tak szybko, jak potrafimy!

Rzecz jasna nie można mieć pewności, co oznaczają owe eksperymenty i niestandardowe mapy, ale wielu graczy stawia na sezonowe wydarzenia w rodzaju Lucioball.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 29 kwietnia 2017, 15:59   Fulgrim7
Mam nadzieje , że nie będą to 3 nowe hanamury albo Anubisy. Ekipa Blizzarda odpowiedzialna za Overwatch już nie raz pokazała, że nie ma pojęcia o robieniu map (CTF, Eichenwalde, etc.).
wtorek, 25 kwietnia 2017, 10:33   Yareto
Mam pytanie trochę z innej beczki, planuje zakup Overwatch'a i ciekawi mnie czy nowy gracz ma tam czego szukać, czy raczej nie bedzie mi dobierało przeciwników z poziomem o wiele wyższym?
wtorek, 25 kwietnia 2017, 9:33   Tomoe
@JMasalsky
E tam, ten event z Mei nie był taki zły. Zdobądź flagę to dopiero była (i nadal jest) katastrofa.
wtorek, 25 kwietnia 2017, 7:52   Matt3rs
Po drugie człowiek czuje że oni te mapy faktycznie robią, a nie że są powycinane i tylko walą nimi jak z karabinu aby gracze się cieszyli. To jest nowe dziecko Blizzarda więc jego długowieczność jest pewna.
wtorek, 25 kwietnia 2017, 5:53   Twiniu
Dodali 3 nowe mapy: Ekopunkt Antarktyda, Echenwalde oraz Oasis
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 23:59   JMasalsky
@pandapl ilość map jest jednym z wyznaczników długowieczności, a jej niewielki wzrost nie świadczy zbyt dobrze o rzeczonej, podobnie jak ilość postaci (których, o dziwo, dostaliśy więcej niż map). Nowe tryby zazwyczaj wymagają nowych map. Z eventami mogę się poniekąd zgodzić, dopóki pojawiają się w nich interesujące nowinki (czytaj: nie-skiny) (co jak do tej pory tyczyło się każdego eventu poza -IMO- świątecznego gdzie Mei Snowball Offence było najgorszym alternatywnym trybem jak do tej pory.)
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 23:15   pandapl
oczywiście ilość map w grze jest wyznacznikiem jej długowieczności, nie mają znaczenia żadne eventy, nowe postacie czy rozbudowa gry o nowe aspekty i tryby.
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 22:19   PanDiego
Bardzo mi się podoba podejście Blizzardsów. Z każdym następnym update'em czuję, że to były świetnie wydane pieniądze. Thank you papa Jeff :3
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 22:06   kolosmenus
W sumie dodali tylko 2 mapy, ale to dobrze. Potrzeba sporo czasu żeby się przyzwyczaić i obeznać z nową mapą. Do dzisiaj czuje się jak kaleka kiedy gram na Oasis.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z