Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCall of Duty: WWII – Pierwsze screeny i informacje

DavyStrange sobota, 22 kwietnia 2017, 10:44 News

Pierwsze materiały zapowiadają emocjonującą kampanię i samodzielny tryb kooperacji.

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja, że nowe Call of Duty zabierze nas z powrotem w okopy drugiej wojny światowej. Odliczanie do streamu nie jest jednak jedyną interesującą rzeczą, która pojawiła się na stronie gry – w zakładce służącej za ekran logowania wyświetlane grafiki zostały tymczasowo podmienione na (najprawdopodobniej) screeny z najnowszej odsłony. Te są niestety w niskiej rozdzielczości, ale na jednym z nich widać żołnierza z naszywką 1 Dywizji Piechoty USA, tzw. Big Red One.

Jak donosi serwis Gamepur, według rozsyłanych materiałów promocyjnych nowy CoD ma zadebiutować 3 listopada. Głównym teatrem działań wojennych ma być Normandia – choć oczywiście zwiedzimy wiele innych pól bitewnych – a kampania ma opowiadać o "nierozerwalnym braterstwie zwykłych ludzi walczących o utrzymanie wolności w świecie na skraju tyranii". Co więcej – w grze ma być także zaimplementowany tryb co-op, który przedstawi całkowicie odrębną hisotrię.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 28 kwietnia 2017, 17:26   PhantomGamePL
Dodam tylko: Ah Nuuu cheeki breeki iv damke bo na 99%
będą ruskie blyety
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 19:49   qrczak333
Otóż już wam mówię jak w to się będzie grało: tak jak co roku tylko inne dekoracje
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 18:35   manaro
Oj i to by było to na co od dawna brakuje mi w CoD. Chciałbym aby premiera była jak najszybciej. Lubie takie klimaty i ta teraźniejszość w CoD mnie ostatnio tylko przeraziła.
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 10:38   Pointer669
No ja będę wyczekiwał każdego możliwego newsa. Czekałem na to od premiery Call of Duty 2. Rzygam już tymi teraźniejszymi i przyszłościowymi konfliktami. WW2 jakoś nigdy mi się nie znudziło i nie miałem przesytu. Fronty WW2 są tak obszerne i rozległe że mogli by co rok wydawać nowy produkt przez 10 lat i dalej był by materiał na kolejne.
niedziela, 23 kwietnia 2017, 21:06   hexenisalive
@Vangel
Ohohohoho!
Z przyjemnością bym pokierował żołnierzem niemieckim.
niedziela, 23 kwietnia 2017, 13:43   TokaMXoa
Remember, no preorders.
niedziela, 23 kwietnia 2017, 9:29   fanboyfpsow
Niby jest napisane że zwiedzimy też inne pola bitew więc jest może mała nadzieja że znów zrobią jak w cod 1 i 2 że będą różne strony konfliktu ale znów na pewno będą USA Brytyjczycy i zapewne Ruscy może Kanadyjczycy ale na więcej bym nie liczył.
niedziela, 23 kwietnia 2017, 9:27   fanboyfpsow
@Vagnel właśnie z powodu tego esztabliszmentu możemy sobie pomarzyć przykłady Code name panzers jaki miał Hejt czy też company of heroes 2 bo pokazali prawdę Historyczną?? Jedynie nie dostało się coh 1 za marked graden po stronie Niemieckiej
niedziela, 23 kwietnia 2017, 9:22   Vangel
Ja czekam na kontrowersyjny, odważny przełom i kampanię po stronie może nie Wehrmachtu bo za to by ich światowy establishment rozszarpał, ale może chociaż Finów lub Szwedów. Chociaż szanse są nikłe, skoro nawet w BF1 nie ma kampanii po stronie Niemiec lub Austro-Węgier.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z