Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Reservoir Dogs: Bloody Days na zwiastunie [WIDEO]

DavyStrange środa, 19 kwietnia 2017, 14:18 News

Poznaliśmy też oficjalną datę premiery.

Reservoir Dogs: Bloody Days ma być shooterem z widokiem z góry, pozwalajacym graczowi cofać się w czasie, by wprowadzić taktyczne poprawki do swojego zuchwałego planu, a także przejmować kontrolę nad innymi członkami ekipy. Jak to działa w praktyce, możecie obejrzeć na zwiastunie poniżej. Tytuł trafi na Steama 18 maja, wersja na Xboksa One z kolei ukaże się "jeszcze w tym roku".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 21 kwietnia 2017, 13:36   forfb
Bardzo zły pomysł. Jak zwykle kończą się pomysły na ciekawe gry. Do tego nie podoba mi się to, że jakieś biedo-studio niszczy moje dobre wspomnienia z filmem.
czwartek, 20 kwietnia 2017, 17:25   szmotsu
w zwiaztunie brak troche utworu Little green bag... Styl graficzny ciekawy, ogółem mało jest gier zwiazanych z napadami itd mimo, że temat wydaje się nośny. Z 10 lat temu zapowiedzieli grę Hei$t o tej tematyce, osadzoną w końcówce lat 60, niestety prace zawieszono. Z drugiej strony grę robiło inXile, a patrząc na ich dokonania w ostatnich latach może to i lepiej, że jednak nie wyszła, tylko bym sie zawiódł pewnie.
środa, 19 kwietnia 2017, 14:56   lastmanstanding
bardziej by pasowała przygodówka point and click z masą przegadanych dialogów budujących napięcie
środa, 19 kwietnia 2017, 14:42   gimemoa
Ciekawie się zapowiada. Strzelanka typu "zaplanuj wszystko perfekto".

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
2

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z