Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITYouTube usuwa reklamy z mniej popularnych kanałów

Cursian sobota, 8 kwietnia 2017, 11:06 News

Decyzja ma pomóc chronić zarówno twórców, jak i reklamodawców.

Google zdecydowało się wprowadzić istotne zmiany w YouTube Partner Program. Od teraz właściciele kanałów nie będą mogli włączyć reklam, dopóki ich materiały nie osiągną łącznie minimum 10 000 wyświetleń. W założeniach decyzja ta ma pomóc w ograniczeniu liczby sytuacji, gdy szczególnie chwytliwe materiały są podbierane ich autorom i bez ich zgody powielane na innych kanałach.

Ariel Bardin wyjawił, że to nie koniec obostrzeń. 

W przeciągu kilku tygodni wprowadzimy proces weryfikacji twórców starających się o dołączenie do programu YouTube Partner. Po tym, jak twórca osiągnie łącznie 10 000 wyświetleń, sprawdzimy jego kanał pod kątem przestrzegania naszych reguł. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, przyjmiemy jego kanał do YYP i zaczniemy dołączać reklamy do jego materiałów. Oba te rozwiązania sprawią, że przychody trafią tylko do tych twórców, którzy grają zgodnie z zasadami.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 12:00   tupolew519
Może to dobrze.
sobota, 8 kwietnia 2017, 19:34   mustang2009
Ale głupota, czyli znów wzmacnianie pozycji popularnych kanałów i pogorszenie sytuacji tych małych. Jak chcą uniknąć kopiowania treści i zarabiania na nich to przecież są daty wystawienia. Zresztą na kopiowanym zrobi kilka tys i tak parę filmów i gotowe. Chyba faktycznie trzeba będzie wrzucać filmy z kotami :D Co do argumentu że z reklam i tak mało kasy, no cóż, zawsze coś :P Grosz do grosza ;)
sobota, 8 kwietnia 2017, 18:45   xqallanx
10000 wyświetleń to jakieś 50zł. Jeśli ktoś uważa, że z powodu braku jednego banknotu wartościowy twórca nie stworzy wartościowej treści to nie jestem pewien czy ma rację.
sobota, 8 kwietnia 2017, 16:00   Geralt10
To uczucie kiedy mam 10600.
sobota, 8 kwietnia 2017, 15:13   Cyjanek
@kiogu1 ale mowa jest o łącznej ilość wyświetleń czyli nawet 10000 filmów z jednym wyświetlaniem
sobota, 8 kwietnia 2017, 14:49   TheSinser
Nawet sie nie opłaca odpalać tych reklam jak sie nie wyrabia takich wyswietlen, wiec zmiana wlasciwie zerowa.
sobota, 8 kwietnia 2017, 14:15   McGrave
Chyba chcą dokładniej weryfikować materiały i musieli jakoś ograniczyć ich ilość żeby się wyrobić. Sęk w tym, że kontrowersyjne materiały potrafią się czasem pojawiać na kanałach spontanicznie (zwłaszcza komediowych). Ogólnie bardziej mnie martwi że "to nie koniec obostrzeń". Nawet teraz zrezygnowałem z nowego kanału z czarnym humorem do którego miałem już przygotowane materiały zwyczajnie przez lęk przed demonetyzacją.
BTW. Mnie też okradali, ale na szczęście po zgłoszeniach YouTube szybko reagował
sobota, 8 kwietnia 2017, 14:01   kiogu1
O ale wiecie, że przez pierwsze kilka miesięcy można nie przekroczyć tych 5 k wyświetleń na jednym filmiku?
Rozumiem, że teraz warto będzie tylko wrzucać filmiki z kotami?
sobota, 8 kwietnia 2017, 12:39   korinogaro
@Miver, przecież google już cenzuruje. Poza tym jak to się dzieje że google zaprasza na swoje imprezy ludzi którzy żyją z kradzieży cudzych materiałów (czyli te wszystkie kanały reakcja na:, spróbuj nie... itd.) ale usuwa filmiki które nie naruszają prawa bo wykorzystują np. 3 min cudzego materiału na 20 minut usuniętego filmu?
sobota, 8 kwietnia 2017, 12:36   korinogaro
Jaaaaaaaaaaaaasne. Bo po co umożliwić reklamodawcom wybieranie konkretnych twórców których chcą wspierać. Lepiej zabierać pieniądze każdemu kto krytykuje demokratów i ich pomysły, uchodźców i politykę ich dotyczącą, feminizm i SJW <-wszystko co przegrywa pod naporem klasycznego liberalizmu i prawicy w internecie. Dodatkowo zabierzmy pieniądze ludziom którzy przedstawiają wydarzenia ze świata i je komentują bo mają czelność mieć inną optykę niż np. CNN któr może te same materiały mieć z monetyzacją.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
0

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z