Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

30 dni Xbox Live Gold za złotówkę

Cursian piątek, 7 kwietnia 2017, 17:24 News

Microsoft przygotował ciekawą promocję dla posiadaczy Xboksów.

Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które nie mają aktywnej subskrypcji Gold. By móc z niej skorzystać, wystarczy kliknąć w TEN link. Uwaga: obniżona cena stanie się widoczna dopiero po zalogowaniu! Dodatkowo warto pamiętać, że po upływie 30 dni abonament jest automatycznie przedłużany za standardową kwotę (29 zł), więc jeśli nie planujecie przyszłych wydatków, pamiętajcie, by w odpowiednim czasie z niego zrezygnować.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 8 kwietnia 2017, 13:34   VondesSznycel
mar00 wystarczy paypalem
sobota, 8 kwietnia 2017, 12:28   CryKillerPL
@woocash87 dokładnie to Cursian napisał
sobota, 8 kwietnia 2017, 11:32   woocash87
"jeśli nie planujecie przyszłych wydatków, pamiętajcie, by w odpowiednim czasie z niego zrezygnować." Drogi redaktorze, wystarczy na stronie MS wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji i można to zrobić tuż po zakupie ;)
sobota, 8 kwietnia 2017, 10:22   CryKillerPL
W dniach 11-18 kwietnia w XBOX Store ma być jakaś kwietniowa obniżka cen. Przecenione tytuły to m.in. Forza Horizon 3, Battlefield 1, Gears of War 4 i wiele innych.
piątek, 7 kwietnia 2017, 20:11   krzych321
Dzięki :) już zaklepane
piątek, 7 kwietnia 2017, 19:42   Goku07
Do kiedy mogę to aktywowac?
piątek, 7 kwietnia 2017, 19:03   mar00
@sabaru Pewnie tę złotówkę musisz właśnie zapłacić kartą. Taki wabik ostatnio Origin zrobił, co prawda nie za złotówkę.
piątek, 7 kwietnia 2017, 18:27   SojerManLanLIVE
A ja dostałem roczny na urodziny w styczniu...
piątek, 7 kwietnia 2017, 18:03   Skelldon
A zaledwie kilka dni temu kupiłem normalnie za 30 zł... FML :')
piątek, 7 kwietnia 2017, 17:48   CryKillerPL
Szkoda, że tydzień temu przedłużyłem abonament na rok bo mógłbym skorzystać :) ale promocja fajna. Zapewne wiele osób się skusi, a swoją drogą jaki jest sens korzystania z konsoli bez opłaconego abonamentu GOLD? Tracimy tryb online, nie mówiąc o Games with Gold i Deals with Gold.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z