Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITOverwatch: "Insurekcja", czyli nowy komiks nakreślający tło fabularne

Cross czwartek, 6 kwietnia 2017, 15:23 News

Zobaczcie spory bohaterów dotyczące powstania omników w Londynie i dowiedzcie się, skąd Smuga wzięła powiedzenie "Kawaleria przybyła!".

Nowy komiks pod tytułem "Uprising" ("Insurekcja") znajdziecie pod tym adresem. Jego styl graficzny jest kontrowersyjny i mam szczerą nadzieję, że pokazane powyżej mundury nie pojawią się jako skórki w grze. Nowa historia pokazuje, jak Overwatch radził sobie w schyłkowym okresie oficjalnej działalności. Zauważyć można tu źródła konfliktu między Reaperem a Soldierem 76, Genjiego w nieco mniej zmechanizowanej formie, początek służby Leny Oxton i młodą Anę. Dla każdego, kto lubi bohaterów weteranów w shooterze Blizzarda, powinien być to smakowity kąsek.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 18:34   Debosy
Wyszedł ktoś znowu z szafy? xD
czwartek, 6 kwietnia 2017, 22:56   AdiXeR
Kontrowersyjny styl graficzny? Dlaczegóż to? Mi się całkiem podoba. A mundury? Niech sobie będą, ot, nic specjalnego. Jeśli pojawią się w grze to nikt nie straci.
czwartek, 6 kwietnia 2017, 17:31   Twiniu
Tracer wygląda jak stewardessa
czwartek, 6 kwietnia 2017, 15:29   FryingPan
Hah, to samo pomyślałem o mundurach (,,o nie, mam nadzieję, że nie pojawią się w grze'')

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z