Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ruszyła otwarta beta Deformers

Cursian niedziela, 2 kwietnia 2017, 11:14 News

Testy potrwają tylko do jutra.

Najnowsza gra twórców The Order 1886 miała pierwotnie ukazać się w tegoroczne walentynki, ale premiera została opóźniona i wciąż nie do końca wiadomo, kiedy właściwie należy się jej spodziewać. Powodem obsuwy była chęć poprawienia niedoróbek, które zostały wyłapane w wyniku testów alfa. Autorzy zapewniają, że wprowadzili odpowiednie łatki, a teraz ponownie oddają głos graczom. Jeśli chcecie sprawdzić, czy ich wizja odpowiada Waszym oczekiwaniom, wystarczy że klikniecie TUTAJ i pobierzecie grę ze Steama. Testy potrwają do jutra.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 16:51   Triggers
Większość tych "testów", opierała się na tym, że nawet nie można było dołączyć do gry. Szczęśliwcom którym się udało serdecznie gratuluję, bo mi i grupie 2 znajomych przytrafiały się same problemy i daliśmy sobie spokój.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Deformers: Zobacz zwiastun premierowy [WIDEO]

News
środa, 19 kwietnia 2017

deformers-zobacz-zwiastun-premierowy-wideo Nowa gra twórców The Order: 1886 zadebiutuje 21 kwietnia. 

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z