Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Kerbal Space Program doczeka się dużego dodatku

Cursian niedziela, 19 marca 2017, 10:31 News

Miłośnicy podboju kosmosu będą mieli okazję tworzyć historię.

Po długim okresie spoczywania we wczesnodostępowym czyśćcu finalna wersja Kerbal Space Pogram trafiła wreszcie na rynek pod koniec kwietnia 2015 roku. Gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i w tej chwili na Metacriticu może się pochwalić wysoką średnią 88% wśród krytyków (u nas dostała 8+) i niewiele niższą, 82%, w opinii graczy (mowa o wersji PC, konsolowe wypadają znacznie gorzej).

W bliżej niedookreślonej przyszłości pojawi się okazja powrotu do świata pociesznych stworków. Autorzy zapowiedzieli bowiem duże rozszerzenie pod tytułem Making History. Oprócz pomniejszych usprawnień w rodzaju masy nowych części konstrukcyjnych inspirowanych amerykańskim i radzieckim programem podboju kosmosu, pojawią się także dwie duże nowalijki: Mission Builder, czyli edytor pozwalający na szybkie i wygodne tworzenie własnych misji i dzielenie się nimi z przyjaciółmi, oraz History Pack będący zestawem zaprojektowanych przez autorów zadań inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami z historii lotów w kosmos.

Cena i data premiery dodatku nie zostały jeszcze ujawnione, ale jeśli kupiliście grę przed kwietniem 2013 roku, dostaniecie go za darmo.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 marca 2017, 17:37   freynir
To, czy się tnie, zależy od szczegółowości terenu i fizyki. Grałem w jedną z wczesnych alf na kilkuletnim lapku biurowym i przycięć nie było. Gorzej z input-lag. W tym wypadku zmiana myszki na gamepada potrafiła dać przepiękną katastrofę.
poniedziałek, 20 marca 2017, 17:11   Cyjanek
@ruri Nie wyobrażam sobie jak ma wyglądać sterowanie na padzie w tej grze, budowanie i ustawianie tego wszystkiego. Co do lagow to sugeruje się tylko streamami z yt gdzie widziałem jak przy wielu silnikach zdarzały się problemy(i to dosyć często i wielu osobom) Sam gry nie mam, chciałem kupić ale po Space Engineers gry kosmiczne trochę mi przeszły.(przy okazji ich wymagania sugerowały mi że gra z typu KSP musi mieć jeszcze wyższe)
niedziela, 19 marca 2017, 20:22   ruri
@Cyjanek
Jak się ma średniego kompa i daje wszystko na maksimum w ustawieniach, to przy wielu silnikach na pewno będzie ciąć. Mój komputer z wysokimi daje radę i nie tnie praktycznie w ogóle.
Co do sterowania, to proszę rozwiń w jaki sposób ono nie zachęca, gdyż jestem tego niezmiernie ciekaw :).
niedziela, 19 marca 2017, 14:19   Cyjanek
Ta gra jest na konsole? Chyba jako żart, nawet na pc potrafi ścinać i sterowanie raczej nie zachęca
niedziela, 19 marca 2017, 13:25   wojtec
To jest jedna z najlepszych gier w które grałem oraz jedyna gra którą kupiłem w Early Access i tego nie żałuję
niedziela, 19 marca 2017, 12:04   Robertsup
cena tej gry dobija a teraz jeszcze dodatek trzeba bedzie doliczyc :-(
niedziela, 19 marca 2017, 10:52   Heywood
Piotr z "Astrofazy" pewnie się ucieszy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Kerbal Space Program trafia pod skrzydła wydawcy GTA

News
czwartek, 1 czerwca 2017

kerbal-space-program-trafia-pod-skrzydla-wydawcy-gta Studio Squad nadal będzie jednak nad pracować nad swoją grą.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z