Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITLeague of Legends: Twórcy ulepszają system honorowania graczy [WIDEO]

Bastian środa, 15 marca 2017, 14:05 News
pc
Teemo!
Teemo!

Główny producent najbardziej popularnej Moby na świecie zdradza też kilka innych planów na przyszłość.

Pamiętam huczne zapowiedzi związane z systemem honoru, który to miał wprowadzić toksyczną społeczność LoL-a na salony, a skończyło się jak zwykle. Czyli nijak.

Na czym polega system honorowania? Więcej dowiecie się TUTAJ, ale w skrócie rzecz ujmując: jeśli któryś z członków drużyny szczególnie przypadł nam do gustu swoją grą, to mogliśmy go uhonorować na jeden z trzech sposobów specjalną „odznaką”. Przeciwnika zaś mogliśmy pochwalić za honorową rozgrywkę. Po zebraniu odpowiedniej liczby odznak (a także jeśli w międzyczasie żaden gracz nie zgłosił naszego niesportowego zachowania twórcom) otrzymywaliśmy specjalną opaskę, która ozdabiała portret naszego bohatera podczas wczytywania gry. Oraz punkty honoru, które miały w przyszłości służyć czemuś więcej, ale temat jakoś tak się po prostu rozmył. Po opublikowaniu opcji honorowania graczy system stał się w szybko bardzo popularny, jednak z czasem – przez brak wymiernych korzyści oraz niejasności związane z otrzymywaniem lub traceniem „opaski honoru” – graczom przestało najzwyczajniej w świecie zależeć.

W tym roku ma wystartować zupełnie nowy system, który naprawi błędy projektowe poprzednika, będzie „o wiele bardziej zintegrowany z doświadczeniem, jakie oferuje obecnie gra” i lepiej nagrodzi sportowe zachowania (węszę nagrody w postaci skórek/portretów/czegokolwiek).

League of Legends w niedalekiej przyszłości ma też pozbyć się starego klienta. Powód jest prosty – chęć pracy tylko nad jednym, najnowszym, aby jak najskuteczniej i najszybciej wprowadzać nowe aktualizacje (i to dodatkowo te projektowane przy wsparciu samych graczy).

Więcej szczegółowych informacji wyciągniecie z tego wideo:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 marca 2017, 9:38   Equisetum
Powiem tak, obecny system jest kompletnie bezsensowny, bo kto patrzy na jakąś tam odznakę jak walczy w grze rankingowej? Nikt. Taki ostry flame kończy się w granicach początku Diamenta, najgorzej jest w granicach silver-gold bo tam siedzi zdecydowana większość dzieciarni (oczywiście od reguły zdarzają się wyjątki i to nierzadkie). Ja staram się w każdym nowym sezonie wbić tego diamenta w miarę szybko, bo jak dłużej posiedzę w niższej dywizji to odechciewa się grać ze względu na fale wyzwisk.
środa, 15 marca 2017, 22:18   Nargin
@marcusfenix345 Widziałem już kilku graczy ze wstążką w tym roku. W LoL'a grałem w latach od jesieni 2009 roku do 2011 (około). Potem miałem przerwę, w czasie której grałem, ale sporadycznie. Od lata 2015 roku gram regularnie. W życiu nie widziałem PAX TF'a...
środa, 15 marca 2017, 22:13   Bastian
@iSoyer: dowiedzie to najwyżej Użytkownik, żem szybciej pisał, niż myślał. Literówka, dzięki za zwrócenie uwagi. ;)
środa, 15 marca 2017, 18:40   marcusfenix345
@asasyn123 To my chyba na różnych serwerach gramy. Gracza z zieloną wstążką, która kiedyś była wszędzie już nie uświadczysz. Prędzej zagrasz z kimś kto ma skina PAX Twisted Fate niż z graczem z honorem.
środa, 15 marca 2017, 17:56   iSoyer
Dobry tekst ale jeden babol rzuca się w oczy, mianowicie "Więcej dowiedzie się TUTAJ" - Drogi Bastianie, "dowiecie" przez "c" a nie "dz" ;)
środa, 15 marca 2017, 14:29   asasyn123
oj często ludzie mają, chyba z noobami tylko grasz
środa, 15 marca 2017, 14:27   marcusfenix345
Podobno na serwerze West często można kogoś spotkać z wyróżnieniem za honor. U nas ostatni raz było widać kogoś takiego z rok po wprowadzeniu tego systemu, obecnie nie uświadczysz nikogo.

O autorze

Bastian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z