Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation Now: Usługa wzbogaci się o możliwość streamowania gier z PS4

Cross poniedziałek, 13 marca 2017, 18:52 News

Bloodborne w końcu na PC? Cóż, na pewno nie w Polsce.

Jak ogłosiło właśnie Sony, abonament PlayStation Now – obecnie umożliwiający streaming 483 gier z PS3 na konsole PlayStation 4 oraz komputery osobiste – zostanie w tym roku wzbogacony o katalog peesczwórkowy. W ciągu kilku tygodni mają rozpocząć się pierwsze testy cloud streamingu gier z PS4. Nie wiadomo jeszcze, jakie nowe tytuły zostaną zawarte w usłudze na start, ale zważywszy na to, że już teraz PS Now umożliwia pecetową zabawę w Red Dead Redemption czy The Last of Us, nie byłoby nierozsądnym spodziewać się tytułów z najwyższej półki, od Bloodborne'a po Uncharted 4. I szkoda tylko, że o starcie usługi w naszym kraju nadal nic nie słychać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 marca 2017, 0:15   lipeusz
PS Chodziło mi o to że nie trzeba żadnych VPN
wtorek, 14 marca 2017, 0:15   lipeusz
Normalnie korzystałem z usługi przez darmowy okres plus opłacone 3 miesiące które wystarczyły do przejścia wszystkiego czym byłem zainteresowany. Wystarczy zrobić nowe konto (nie da się zmienić kraju raz ustawionego) i ustawić Wielką Brytanię jako kraj konta.
poniedziałek, 13 marca 2017, 23:00   makkoj
w takim razie wacław im w rzyć , chociaż i tak mi to wisi
poniedziałek, 13 marca 2017, 21:53   ReeFoxLee
Jakby nie mogli zrobić tak jak microsoft czyli wsteczna kompatybilność a tak to jakieś usługi dają
poniedziałek, 13 marca 2017, 21:27   fiflak0
@toyminator podłączasz pada pobierasz klijenta usługi PSN na PC i grasz na zasadzie streamingu z ich serwerów a by grać w Polsce na PC to nie dość że trzeba kupić pada płacić abonament to jeszcze trzeba jakiś VPN by połączyć się np.z Wielka Brytanią lub Belgią bo w Polsce usługa jest niedostępna.
poniedziałek, 13 marca 2017, 20:27   toyminator
@asasyn123 Dzięki. Może w ciągu dwóch lat będzie. Ciekawe ile będzie kosztować tak na prawdę u nas . Jeśli w miarę tanio, to mógłbym ograć gry z PS3, a PS4 i tak bym kupił.
poniedziałek, 13 marca 2017, 20:20   asasyn123
potrzebny w miarę dobry pc i pad od ps4 100zł na miesiąc w polsce jeszcze niedostępna usługa jest
poniedziałek, 13 marca 2017, 20:16   toyminator
Ale jak to działa? Można grać na PC, ale konsole trzeba posiadać nie?> Czy jak to działa?
poniedziałek, 13 marca 2017, 19:02   kiogu1
Polska 1000 lat za murzynami, wszytko to wina pisu bo przez 1 rok zepsuli kraj, buuuu....... Teraz pytanie - ilu ludzi w Polsce płaci abonament PSN? Są jakieś oficjalne dane?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z