Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITLeague of Legends: Kompletnie odmieniony Galio wraca w patchu 7.6 [WIDEO]

Bastian wtorek, 7 marca 2017, 17:40 News
pc

Kolejnym czempionem wziętym na tapet jest Galio, jedna z najstarszych postaci dostępnych w LoL-u, która w grze pojawiła się w sierpniu 2010 roku. Riot Games zmieniło kompletnie jego wygląd (a co za tym idzie – zapewnie historię) i przeprojektowało wszystkie umiejętności – skojarzenia z wrestlerem są całkiem nieprzypadkowe.

Niespodzianie Riot Games umieściło na facebookowym fanpage’u League of Legends krótkie wideo prezentujące umiejętności nowego Galio – wcześniej zaś twórcy uraczyli nas bardzo ładną grafiką widoczną poniżej, zdradzającą, że szykują coś nowego. Wiele fanów zaczęło spekulować, że kolejnym przeprojektowanym bohaterem będzie właśnie Galio – jeden z nestorów świata LoL-a, który jako bohater potrzebował zmian.

Wideo zdradza, co potrafi nowy Galio. Możemy tam dopatrzeć się kompletnie nowych umiejętności, jak choćby widowiskowego pikowania na przeciwników z przestworzy czy efektownego podbródkowego, który odrzuca niemilców do tyłu. Na koniec zaś można przyjrzeć się Strażnikowi Galio, jednej z legendarnych skórek dla bohatera.

Jeden z twórców, Reav3, uspokaja, że ikoniczny ult bohatera (przyciąga do siebie wszystkich graczy wokół, a następnie zadaje obrażenia obszarowe) w nieco zmienionej formie pojawi się również u nowego Galio, jednak... nie będzie on już ultem, a normalną umiejętnością.

Pozostaje tylko poczekać na więcej informacji, a tymczasem możecie obejrzeć wideo:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 marca 2017, 14:03   Arch
"czempionem wziętym na tapet"
"Wideo zdradza, co potrafi nowy Galio. Możemy tam"
"wiele fanów"Ktoś się chyba starzeje, skoro dopuszcza teksty z takimi babolami.
środa, 8 marca 2017, 13:24   SerwusX
@marcusfenix345
Nowy bohater musi być na początku trochę silniejszy, żeby ludziom się podobał i aby kupowali do niego skiny. Prosta sprawa. :)
środa, 8 marca 2017, 10:49   KMyL
O mamuniu, ale mi się podoba jego nowy wygląd. A jeszcze bardziej jego nowy podstawowy art: stoi majestatycznie z uśmiechem, mając jedną nogę w dziurze, która jest pewno jego dziełem, z jednej strony uciekający wrogowie, z drugiej wiwatujący z podziwem chłopi, w tle inni wrogowie, którymi się pewnie jeszcze nie zajął, a z tyłu ogonem pewno przez przypadek niszczy dom pewnej chłopskiej rodzince. Wow, ale mi się ten news podoba.
środa, 8 marca 2017, 8:24   marcusfenix345
Tak zepsuć wygląd postaci to potrafi tylko Riot. Mam nadzieję, że chociaż w polskiej wersji mu głosu nie zmienili, ponieważ oprócz Mordekaisera miał jeden z najfajniejszych głosów w grze. I jak zwykle też na początku będzie zbyt OP (tylko WW taki nie był), a potem znów go tak znerfią, że będzie niegrywalny. Jak zawsze powtarzam, w Riot pracują ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o własnej grze.
środa, 8 marca 2017, 6:22   CichyPL
hahha końcówkę zerżneli z filmiku o diablo 2 z 4 aktu !!!1 LOL :D
środa, 8 marca 2017, 3:38   Durelus
Wygląda o niebo lepiej niz kiedyś i dobrze a i skille wyglądają na ciekawe. Stary wyglądał strasznie, tak samo jak stary LoL- poprostu brzydko. Jest jeszcze paru champów którzy powiini dostac nowy wygląd nie tyle reworka. Np Morde , Blitz
środa, 8 marca 2017, 0:29   Bluearga
Szczerze? Nie podoba mi się :F Wygląda bardziej jak jakiś tytan a nie gargulec...
wtorek, 7 marca 2017, 22:58   Rusek17PL
"Wiele fanów zaczęło spekulować że chodzi o galio". Brawo oni na stronie rito można zobaczyć co będzie reworkowane następnie więc te materiały nie są jakąś dużą niespodzianką. Teraz do każdego chempiona będą dawali tarcze :P najpierw camille potem ww a teraz galio
wtorek, 7 marca 2017, 22:47   Nargin
@snigoras, ano faktycznie. Czyli to tą umiejętność mi przypominał xD
wtorek, 7 marca 2017, 21:01   snigonas
Ulti aż nazbyt podobne do ulti Thora z Smite. :P

O autorze

Bastian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z