Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sega pozyskała Crytek Black Sea

Papkin wtorek, 7 marca 2017, 14:02 News
Crytek - logo
Crytek - logo

Developerzy mają pomóc twórcom Total Warów.

Tasiemiec z porzuconymi oddziałami Cryteka ma ciąg dalszy. W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy Was, że w związku z turbulencjami finansowymi niemiecki gigant był zmuszony pozbyć się większości swoich zagranicznych filii (zlokalizowanych w Szanghaju, Seulu, Stambule, Budapeszcie i Sofii). Część firm wykorzystała okazję i wybiła się na niezależność, Crytek Sofia powrócił nawet do nazwy Black Sea Games.

Ale nie na długo.

Studio wykupiła bowiem Sega, która przechrzciła je na Creative Assembly Sofia. Developerzy mają pomóc "dużemu" CA (na marginesie – bodaj największemu producentowi gier w Zjednoczonym Królestwie) w pracach nad "wieloma niezapowiedzianymi jeszcze projektami".

Przed przejęciem Crytek Black Sea zajmowało się rozwijaniem moby Arena of Fate.

Creative Assembly przypomniało o sobie niezłym Halo Wars 2. Developer ma także w portfolio Obcego: Izolację oraz serię Total War. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Crytek, Sega,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 7 marca 2017, 21:41   Demilisz
Zakończenie newsa tylko przypomina, dlaczego przestałem kupować CDA regularnie. Oto mamy studio, które robi znaną i ceniona serię od 17 lat i z niej jest znane, a tymczasem tekst taki, jakby ich wielkim osiagnieciem było pomoc w skleceniu konsolowego średniaka. W końcu wiadomo, zrobienie pierwszej porządnej strategii na licencji WFB od czasów Dark Omen to byle student pierwszego roku informatyki potrafi. Sklecić konsolowego średniaka, korzystając z 8 letnich rozwiązań - no, to wymaga skilla przez duże S.
wtorek, 7 marca 2017, 14:49   arturdzie
Czyli z nici z Knights of Honor :(
wtorek, 7 marca 2017, 14:21   kiogu1
Więcej takich gier jak total war warhammer. Nie bawiłem się tak dobrze od 2 medievala albo nawet 1 rome.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z