Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNintendo Switch i The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Unboxing [WIDEO]

CormaC sobota, 4 marca 2017, 17:55 News

Papkin i Cross rozpakowują nową konsolę Nintendo™ – Nintendo™ Switch od Nintendo™ – oraz pada Nintendo™ od Nintendo™. A także kolekcjonerskie wydanie nowej Zeldy na Nintendo™ Switch od Nintendo™. Oglądajcie szybko, bo bateria się rozładowuje. Nintendo™.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo Switch, akcja, Nintendo,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 6 marca 2017, 19:37   korinogaro
Potwierdzam, mikrofalówka rozłącza joy-cony, idę testować inne scenariusz. PS. To by w sumie tłumaczyło lag na joy-conach w jednym z pokoi. Jest tam połączony z siecią bezprzewodowo TV i drukarka, telefon pewnie też się znajdzie.
poniedziałek, 6 marca 2017, 19:30   korinogaro
"another wireless device including wireless headsets". Czyli mam korzystać z czata przez moją własną komórkę podczas gry ale mam rozmawiać na głośniku albo trzymać komórkę w jednej ręce a oba joy-cony w drugiej bo mój headset może spowodować rozłączenie joy-conów?
poniedziałek, 6 marca 2017, 19:28   korinogaro
Nintendo also warned users that using the Switch near an aquarium or within a metre of another wireless device, including laptops, wireless headsets, wireless printers, microwaves, cordless phones or even USB-3.0 compatible devices “such as hard drives, thumb drives, LAN adapters, etc”, might cause the Joy-Con controllers to disconnect from the Switch. Lol.
poniedziałek, 6 marca 2017, 19:26   korinogaro
http:www.appy-gamer.com/Web/ArticleWeb.aspx?regionid=3&articleid=88381903&source=digest&tagid=-9&tagname=Top%20Stories poprawny link
poniedziałek, 6 marca 2017, 19:22   korinogaro
Masz problemy z jakością ekranu? Martwe, ciągle świecące piksele, ciemniejsze/jasniejsze 'łaty' na ekranie? Nintendo odpowiada: 'p*erdol się łosiu, mamy już twoją kasę'/ http:www.appygamer.com/Web/ArticleWeb.aspxregionid=3&articleid=88381903&source=digest&tagid=-9&tagname=Top%20Stories
poniedziałek, 6 marca 2017, 17:37   cali
@PanZdzisiek - "Odpaking" -po polsku to raczej rozpakowanie
poniedziałek, 6 marca 2017, 14:23   gamingman21
PanZdzisiek... te informacje o które pytasz, dostaniesz odpowiedzi w następnym odcinku. To be continued>>>> Odpaking fajny, boli jedynie fakt że konsola niie ich i pyzgaja wszystkim na lewo i prawo chłopaki. Sama konsola zamysł fajny, wykonanie gorsze. Premiera BETA. Zostaje czekać na super hiper turbo pro wersję konsoli z poprawionymi kilkoma rozwiązaniami technicznymi. Choć pacząc na nintendo to ciężko będzie tak jak z 3ds i kartą pamięci pod przykręcanym tyłem konsoli :D
poniedziałek, 6 marca 2017, 14:17   cali
Pro controller dla switcha ma ukrytą wiadomość pod gałką analoga "THX2ALLGAMEFANS"
poniedziałek, 6 marca 2017, 14:11   cali
Zapisy stanu w chmurze nie jest możliwy tak samo nie można umieszczać zapisów na microSD. Tylko wewnętrzny dysk przechowuje stan gry.
poniedziałek, 6 marca 2017, 14:08   cali
Zaleta to że konto ID nie jest przydzielone do jednej konsoli Switch i można uruchamiać na innej konsoli. Wada jest to że zapisy stanu gier nie można zrobić kopii zapasowej i nie można przenosić zapisów gier na cokolwiek a nawet na inną konsolę. Podsumowując ID nie dla jednej konsoli a zapis stan gry już tylko dla jednej.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

The Legend of Zelda: Twócy sequela Breath of the Wild inspirują się Red Dead Redemption 2 [WIDEO]

News
czwartek, 13 czerwca 2019

the-legend-of-zelda-twocy-sequela-breath-of-the-wild-inspiruja-sie-red-dead-redemption-2-wideo Wbrew spekulacjom niektórych, gra nie będzie też powiązana z hitem sprzed lat.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z