Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Europa Universalis IV: Mandate of Heaven – Nowy dodatek zapowiedziany [WIDEO]

DavyStrange piątek, 3 marca 2017, 11:25 News
pc

Czy jesteście godni tronu Państwa Środka?

Paradox Interactive daje o sobie znać po dłuższej nieobecności – dowiedzieliśmy się ostatnio o powstającym dodatku do Cities: Skylines i grze Steel Division: Normandy 44, teraz zaś przyszła kolej na rozszerzenie do Europy Universalis IV, które skupi się m.in. na chińskiej dynastii Ming, Japonii i plemionach Mandżurów, a ukazać ma się "wkrótce".

Mandate of Heaven wprowadzi przede wszystkim rozróżnienie na historyczne wieki i Złote Ery i urozmaici rozgrywkę, stawiając graczom krótkoterminowe cele, których wykonywanie zostanie nagrodzone okresami panującego w państwie dobrobytu. Grając Imperium Chińskim, będziemy mieli możliwość wymuszania na sąsiadach podatków w formie nie tylko pieniężnej, ale i w postaci siły roboczej czy punktów władzy. W Japonii z kolei można wprowadzić rządy siogunatu, tym samym wymuszając posłuszeństwo rywalizujących ze sobą rodów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 marca 2017, 17:19   aras667
Gra robiona przez szwedzkie studio nie ma dostępnego języka szwedzkiego więc dlaczego myślisz, że dodadzą polski, zwłaszcza pare lat po wydaniu gry? Dodatkowo gra nie używa skomplikowanego słownictwa więc najwyżej zapauzujesz i polecisz sprawdzić w translatorze
sobota, 4 marca 2017, 15:19   Dodo1233
Dodaliby w końcu lokalizację polską a nie dlc kolejne

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
0

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z