Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zaginięcie Ethana Cartera nie narzeka na brak popularności

Cursian poniedziałek, 27 lutego 2017, 18:49 News

Autorzy podzielili się wynikami sprzedaży.

Na facebookowym profilu studia The Astronauts zamieszczono niedawno wpis odnoszący się do artykułu Game Informera, który zaliczył Ethana w poczet dziesięciu najbardziej niedocenionych gier tej generacji. Dla nas najważniejsza informacja jest taka, że przy okazji dowiedzieliśmy się o całkiem niezłej sprzedaży:

We're in a great company here...

...but the reviews were great, both from the press and gamers, and we sold nearly a million copies. So we're not sure if we're really underrated. But if Game Informer believes Ethan deserves even more recognition, who are we to argue? :)

Jesteśmy tu we wspaniałym towarzystwie...

...ale recenzje były znakomite, zarówno te recenzentów, jak i graczy, i sprzedaliśmy blisko milion kopii. Nie jesteśmy wiec pewni, czy na pewno jesteśmy niedocenieni. Jeśli jednak Game Informer uważa, że zasługujemy na jeszcze większe uznanie, to kimże jesteśmy, by się z nimi kłócić? :)

Ostatnie dane, o jakich usłyszeliśmy, mówiły o blisko 60 tysiącach kopii sprzedanych w przeciągu dwóch tygodni od premiery. Od tego czasu minęło około 2,5 roku, a gra doczekała się edycji na PS4 i poprawionej wersji pecetowej. Tym niemniej zbliżenie się do pułapu miliona egzemplarzy to naprawdę świetny wynik. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 marca 2017, 0:08   mishiu
@kiogu1 - ty i te twoje 4 godziny. Takie same głupoty jak to, że Resident Evil są na 10 lub mniej godzin.
wtorek, 28 lutego 2017, 1:19   qrczak333
phi mninikraft gorsza grafa a sprzedał się 122 razy lepiej
poniedziałek, 27 lutego 2017, 20:44   paintball_X
Bardzo dobra gra "indie", ale drugi raz się nie dam nabrać. Przed zakupem dowiem się, czy to PRAWDZIWA gra, czy "doświadczenie".
poniedziałek, 27 lutego 2017, 20:23   Shaddon
Kupiłem co prawda za pół ceny, bo tego typu tytuły niespecjalnie mnie interesują, ale jednak. Warto wspierać "swoich" - to procentuje.
poniedziałek, 27 lutego 2017, 20:23   LukMaj
Jesli chodzi o gry typu symulacja spacerowicza to Ethan jest zdecydowanie najciekawszy i chyba najladniejszy z tych w ktore gralem.
poniedziałek, 27 lutego 2017, 20:23   kiogu1
Milion to spory zysk przy grze, której przejście zajmuje 4 h.....
poniedziałek, 27 lutego 2017, 19:53   Dj Ogi
Wynik sprzedaży chyba należy podzielić przez dwa, gdyż każdy posiadacz "Zaginięcia.." na Steam, dostał wersję redux gratis. Tak czy owak gra ciekawa ale niestety tylko na raz.
poniedziałek, 27 lutego 2017, 19:23   Sporemaniak1
@Cyjanek podpowiedź: użyj wyobraźni, jak za starych dobrych lat.
poniedziałek, 27 lutego 2017, 18:56   keicam02
Pewien czas temu kupiłem w jakimś zestawie na humble bundle. Nie żałuję, gra mnie pozytywnie zaskoczyła:)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Zaginięcie Ethana Cartera doczeka się wersji na Switcha [GALERIA]

News
wtorek, 13 sierpnia 2019

zaginiecie-ethana-cartera-doczeka-sie-wersji-na-switcha-galeria Biblioteka gier na konsole Nintendo chyba nigdy nie była tak zróżnicowana.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z