Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nvidia i AMD zapraszają na konferencje

Allor czwartek, 23 lutego 2017, 20:15 News

Pierwsi przy pomocy licznika z ukrytym przekazem, drudzy – pokazując kolejną wariację na temat kapsaicyny.

Licznik Nvidii sugeruje, że chodzi o prezentację GeForce'a GTX 1080 Ti, czyli najpewniej nieco tańszego Titana X (Pascal). O ile tańszego? Nie wiadomo. Warto jednak pamiętać, że Titan, będący jedyną kartą graficzną, która w pojedynkę jest w stanie uciągnąć gry w 4K przy 60 fps-ach (zazwyczaj na wysokich – choć niekoniecznie maksymalnych – detalach), kosztuje w Polsce 5200 zł.

AMD na swoją konferencję (będzie miała miejsce – tak samo jak w przypadku Nvidii – w poniedziałek, podczas GDC) zaprasza natomiast taką oto grafiką:

Biorąc pod uwagę fakt, że prezentacja będzie miała miejsce w dzień poświęcony przede wszystkim grafice, można podejrzewać że i w tym przypadku tematem przewodnim będą GPU. Nie wiadomo jednak, czy chodzić będzie o zupełnie nową Vegę (która w wymaganiach do pewnej gry pojawiła się jako RX 490), czy też o ulepszone wersje RX-ów 460-480 (bo online pojawiły się już wyniki testów kart RX 560 i 580 – ale nikt nie daje gwarancji, że są prawdziwe).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: AMD, NVIDIA, GPU,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 lutego 2017, 22:15   Cock
Oby Nvidia i AMD przedstawiły same pozytywne rzeczy, wtedy zwycięzcą będzie tylko potencjalny nabywca :)

O autorze

Allor
Szef działu sprzętowego CD-Action

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
7

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z