Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nvidia i AMD zapraszają na konferencje

Allor czwartek, 23 lutego 2017, 20:15 News

Pierwsi przy pomocy licznika z ukrytym przekazem, drudzy – pokazując kolejną wariację na temat kapsaicyny.

Licznik Nvidii sugeruje, że chodzi o prezentację GeForce'a GTX 1080 Ti, czyli najpewniej nieco tańszego Titana X (Pascal). O ile tańszego? Nie wiadomo. Warto jednak pamiętać, że Titan, będący jedyną kartą graficzną, która w pojedynkę jest w stanie uciągnąć gry w 4K przy 60 fps-ach (zazwyczaj na wysokich – choć niekoniecznie maksymalnych – detalach), kosztuje w Polsce 5200 zł.

AMD na swoją konferencję (będzie miała miejsce – tak samo jak w przypadku Nvidii – w poniedziałek, podczas GDC) zaprasza natomiast taką oto grafiką:

Biorąc pod uwagę fakt, że prezentacja będzie miała miejsce w dzień poświęcony przede wszystkim grafice, można podejrzewać że i w tym przypadku tematem przewodnim będą GPU. Nie wiadomo jednak, czy chodzić będzie o zupełnie nową Vegę (która w wymaganiach do pewnej gry pojawiła się jako RX 490), czy też o ulepszone wersje RX-ów 460-480 (bo online pojawiły się już wyniki testów kart RX 560 i 580 – ale nikt nie daje gwarancji, że są prawdziwe).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: AMD, NVIDIA, GPU,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 lutego 2017, 22:15   Cock
Oby Nvidia i AMD przedstawiły same pozytywne rzeczy, wtedy zwycięzcą będzie tylko potencjalny nabywca :)

O autorze

Allor
Szef działu sprzętowego CD-Action

Podobne newsy

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Twin Edge OC – karta do zadań specjalnych

News
czwartek, 31 grudnia 2020

zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc--karta-do-zadan-specjalnych Nowe chipy Nvidii przyniosły względem poprzednich duży przyrost wydajności. Nie tylko szybciej renderują grafikę, ale równocześnie lepiej radzą sobie z ray tracingiem oraz DLSS – technologiami, które wyróżniają je na tle konkurencji. Nie inaczej jest z kartą ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Twin Edge OC.

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z