Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Activision w rankingu najbardziej podziwianych firm 2017

DavyStrange niedziela, 19 lutego 2017, 11:33 News
Activision Blizzard
Activision Blizzard

Wydawca zajął trzecie miejsce w kategorii rozrywkowej.

Ranking jak co roku przygotował magazyn Fortune. W kategorii rozrywka spółka Activision Blizzard uplasowała się aż na trzeciej lokacie, ustępując jedynie Netfliksowi i Disneyowi, podczas gdy w ubiegłorocznej edycji zajęła miejsce szóste. Co ważne, wydawca Call of Duty, Overwatcha, Destiny, Hearthstone'a czy World of Warcraft jest jedyną firmą z branży gier, jaką znajdziemy w zestawieniu.

Międzybranżowym zwycięzcą całego rankingu zostało Apple, które wyprzedziło w pierwszej piątce Amazona, Starbucksa, Berkshire Hathaway i Disneya. Lista powstała w oparciu o ankietę rozesłaną do 3800 menadżerów, analityków, dyrektorów i ekspertów. Mieli oni ocenić poszczególne firmy przez pryzmat dziewięciu kryteriów, takich jak poziom zarządzania, zdolność przyciągania wartościowych pracowników i jakość produktów. Pod uwagę wzięto jedynie najlepiej zarabiające firmy z poszczególnych branż – w sumie 680 spółek z 28 krajów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Activision,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 lutego 2017, 15:32   Manioss
@Dantes Czekam na czasy kiedy pajace jak ty przestaną płakać "hurr durr dlaczego złe firmy chcą zarabiać pieniądze" i popatrzą na całe spektrum branży i zdadzą sobie sprawę jak świetne wychodzą gry i jak olbrzymi jest wybór na rynku. Bawi mnie jak ludzie twojego pokroju wylewają pomyje na jedną z najlepszych firm w branży jaka istnieje.
poniedziałek, 20 lutego 2017, 8:54   Dantes
+podbielski dokładnie jak mówisz Activision podobnie jak Blizzard głównie darzą do największego zysk jaki uzyskają ze sprzedanych gier oraz dlc, nie ma czego podziwiać należy się zastanowić dlaczego chciwość oraz chęć zysku zabija branżę gier.
niedziela, 19 lutego 2017, 18:45   podbielski
Ten tandem zawsze dla mnie był symbolem chciwości tej branży
niedziela, 19 lutego 2017, 17:35   kiogu1
Ale ceny to blizz miał z kosmosu :) 10$ a skina w hotsie, 1$ za randomową kartę w paczce w hearsthstonie, dlc do diablo w cenie pełnoprawnego rozszerzenia.....
niedziela, 19 lutego 2017, 17:01   WindsorIII
Activision chyba staje się dawnym EA:-) Oby tak jak elektronicy w końcu się opamiętali. Dziś po fali hejtu mamy gry SW i BF1, które trzymają poziom. Powstał Titanfall 2:0 Bizzard nie tworzy multum gier, ale też nie zajeżdża swoich marek.
niedziela, 19 lutego 2017, 15:30   Quel
@LazyPower przez ostatnie 8 lat i 7 miesięcy żyłeś w 'krypcie'? ;)
niedziela, 19 lutego 2017, 14:12   mientek
@LazyPower
Przeciez jest napisane społka Activision Blizzard. Co to spolka chyba nie trzeba tlumaczyc.
niedziela, 19 lutego 2017, 13:21   RadoxX
Gdyby nie gry Blizzarda, to zapewne nie widzielibyśmy tej spółki tutaj.
niedziela, 19 lutego 2017, 13:10   LazyPower
Activision Blizzard?? To Blizzard został przejęty przez Activision czy o co chodzi z tą nazwą??
niedziela, 19 lutego 2017, 12:52   ZygfrydQ
@Marc0s nie pomyliłeś aby czasem Blizzarda z <tu_wstaw_nazwę_nielubianej_firmy_growej>? Akurat Blizzard cieszy się dość dobrą opinią wśród graczy :3
Osobiście wcale mnie nie dziwi wysokie miejsce w rankingu, chciałbym tam pracować, ale jakoś moje CV ich nie zainteresowało ;_;

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z