Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Halo Wars 2: Była premiera, jest porównanie [WIDEO]

Allor piątek, 17 lutego 2017, 12:04 News

Gra dostępna jest na PC i XBO, a prócz starcia tych dwóch platform mamy również wideo pokazujące różnice między najniższym a najwyższym poziomem detali na komputerze.

Na początek przygotowane przez Candyland porównanie PC i XBO:

Różnice są widoczne, podobnie jak niższa liczba fps-ów (na XBO maksymalnie 30, a na PC 60), ale w strategiach nie ma to aż tak dużego znaczenia, zwłaszcza że mało kto gra w nie na maksymalnym zbliżeniu.

Drugie wideo (również przygotowane przez Candyland) zestawia najniższy i najwyższy poziom detali – w tym przypadku różnice są już dużo większe, ale z drugiej strony nie powinno to dziwić, skoro Halo Wars 2 pójdzie w zasadzie na dowolnej karcie graficznej, nawet zintegrowanym Intelu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Porównanie, strategia, Microsoft Game Studios,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 18 lutego 2017, 0:31   Amdor
Z tego co do tej pory widziałem to gra ma wiele problemów na pc włącznie z brakiem np. atack-move :)
piątek, 17 lutego 2017, 17:27   Scorpix
Porównałbym również konkurencję HW 2 na konsoli i PC, bo o ile na Xbox nie ma jest zbyt wielkiej, to na PC sytuacja jest inna. Mimo wszystko to nie poziom Starcrafta.
piątek, 17 lutego 2017, 17:11   aliven
60 fpsów jest obiektywnie lepsze niż 30. Widać to gołym okiem.
piątek, 17 lutego 2017, 14:57   Demilisz
"ale w strategiach nie ma to aż tak dużego znaczenia" - prawda, ale wystarczy poczytać recenzje - jest jak w przypadku cześci pierwszej, więcej tu gry akcji niz strategii :) A w grach akcji już 60 fps się przydaje :P
piątek, 17 lutego 2017, 13:00   geek
zagralbym

O autorze

Allor
Szef działu sprzętowego CD-Action

Podobne newsy

Halo Infinite: Targowa prezentacja to tylko... demo silnika

News
poniedziałek, 11 czerwca 2018

halo-infinite-targowa-prezentacja-to-tylko-demo-silnika By zadebiutować, Halo Infinite potrzebuje nieskończenie wiele czasu.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
14

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z