Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Halo Wars 2: Była premiera, jest porównanie [WIDEO]

Allor piątek, 17 lutego 2017, 12:04 News

Gra dostępna jest na PC i XBO, a prócz starcia tych dwóch platform mamy również wideo pokazujące różnice między najniższym a najwyższym poziomem detali na komputerze.

Na początek przygotowane przez Candyland porównanie PC i XBO:

Różnice są widoczne, podobnie jak niższa liczba fps-ów (na XBO maksymalnie 30, a na PC 60), ale w strategiach nie ma to aż tak dużego znaczenia, zwłaszcza że mało kto gra w nie na maksymalnym zbliżeniu.

Drugie wideo (również przygotowane przez Candyland) zestawia najniższy i najwyższy poziom detali – w tym przypadku różnice są już dużo większe, ale z drugiej strony nie powinno to dziwić, skoro Halo Wars 2 pójdzie w zasadzie na dowolnej karcie graficznej, nawet zintegrowanym Intelu.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 18 lutego 2017, 0:31   Amdor
Z tego co do tej pory widziałem to gra ma wiele problemów na pc włącznie z brakiem np. atack-move :)
piątek, 17 lutego 2017, 17:27   Scorpix
Porównałbym również konkurencję HW 2 na konsoli i PC, bo o ile na Xbox nie ma jest zbyt wielkiej, to na PC sytuacja jest inna. Mimo wszystko to nie poziom Starcrafta.
piątek, 17 lutego 2017, 17:11   aliven
60 fpsów jest obiektywnie lepsze niż 30. Widać to gołym okiem.
piątek, 17 lutego 2017, 14:57   Demilisz
"ale w strategiach nie ma to aż tak dużego znaczenia" - prawda, ale wystarczy poczytać recenzje - jest jak w przypadku cześci pierwszej, więcej tu gry akcji niz strategii :) A w grach akcji już 60 fps się przydaje :P
piątek, 17 lutego 2017, 13:00   geek
zagralbym

O autorze

Allor

Podobne newsy

Halo Wars 2: Testy wydajności wersji PC

News
piątek, 24 lutego 2017

halo-wars-2-testy-wydajnosci-wersji-pc Jest dobrze, bo najpopularniejsza karta graficzna wg Steama daje radę nawet w 2560 x 1440 – oczywiście na bardzo wysokich detalach i przy co najmniej 60 fps-ach.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
59

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z