Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Przetestuj Rocket League i NBA 2k17 za darmo

Cursian czwartek, 16 lutego 2017, 16:52 News

Promocja obowiązuje w ramach darmowego weekendu z Xbox Live.

Microsoft ogłosił darmowy weekend z Xbox Live Gold. Promocja trwa od dziś do 19 lutego, a w jej ramach posiadacze Xboksów 360 i Xboksów One mogą uczestniczyć w rozgrywkach sieciowych bez potrzeby opłacania abonamentu. Dodatkowo ci ostatni mają w tym czasie możliwość darmowego przetestowania NBA 2k17 oraz Rocket League.

Więcej na temat: Xbox Live,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 lutego 2017, 19:50   pombywa
Awww yisss. Właśnie pobieram Rocket League. Pewnie potem kupię :D
czwartek, 16 lutego 2017, 17:47   WindsorIII
WOW no to Live znów wystrzelił! Oby PS zaczęło się starać, bo projekt S zniweluje ich techniczną przewagę.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Masz konsolę? Masz pecha!

News
piątek, 18 grudnia 2015

masz-konsole-masz-pecha W każdym razie o ile lubisz grać on-line, a część Świąt zamierzasz spędzić z padem w dłoni.

Komentarzy:
88

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
59

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z