Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Deep Down, gra akcji Capcomu w realiach fantasy, nadal żyje?

Cross czwartek, 16 lutego 2017, 14:18 News
Deep Down
Deep Down

Zapowiedziana cztery lata temu produkcja doczekała się właśnie odnowienia znaku handlowego.

Nowy Jork, 2094. Grupa Asasynów "Kruków" cofa się w przeszłość przez dotykanie starożytnych przedmiotów związanych z zaginioną cywilizacją na terenie Czech. By odkryć prawdę na temat natury artefaktów, muszą przeżyć w niebezpiecznych lochach rodem z Dungeons & Dragons (sami lub z trzema graczami przez sieć). Deep Down miało być nie tylko pierwszym tytułem korzystającym z nowego silnika Capcomu pod nazwą Panta Rhei, ale też pierwszą dużą grą F2P japońskiej firmy – wariacją na temat Soulsów czy Dragon's Dogmy. 

Gry nie widzieliśmy od 2013, a ostatnie wspomnienie o niej w wywiadzie datowane jest na 2015. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że 9 lutego Capcom po szósty raz odnowił amerykański znak handlowy gry (POPRAWKA: tym razem zarejestrował go zupełnie od nowa). Wygląda na to, że Japończycy nadal mają nadzieję na wydanie Deep Down – pytanie, czy rzecz będzie dalej korzystała z silnika Panta Rhei (żartobliwie nazywanego przez niewierzących już w jego istnienie graczy "Panty Raid"). Z niedawnych wywiadów wynika, że to wykorzystany w Resident Evil VII silnik RE Engine zajął miejsce Panta Rhei w kolejnych grach firmy.

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 18 lutego 2017, 10:33   makkoj
nie, nie żyje skoro nie wyszła, nie ch się biorą za robotę zamiast pitolić i próbować hajp zasiać
czwartek, 16 lutego 2017, 15:00   Kawalorn
Heh sądziłem że ta gra już wyszła tylko była taka kiepska że wszyscy od razu o niej zapomnieli... No nic, nawet lepiej jeśli coś faktycznie dobrego z tego wyjdzie.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Ktoś jeszcze czeka na Deep Down? Bo to wygląda coraz lepiej... [WIDEO]

News
czwartek, 18 września 2014

ktos-jeszcze-czeka-na-deep-down-bo-to-wyglada-coraz-lepiej-wideo Deep Down wygląda trochę jak Soulsy skrzyżowane z Monster Hunterem, Assassin's Creedem i kilkoma innymi produkcjami. I prezentuje się na nowym trailerze naprawdę przyjemnie: widzimy na nim parę paskudnych stworów, parę ładnych i naprawdę sporo walki.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z