Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Deep Down, gra akcji Capcomu w realiach fantasy, nadal żyje?

Cross czwartek, 16 lutego 2017, 14:18 News
Deep Down
Deep Down

Zapowiedziana cztery lata temu produkcja doczekała się właśnie odnowienia znaku handlowego.

Nowy Jork, 2094. Grupa Asasynów "Kruków" cofa się w przeszłość przez dotykanie starożytnych przedmiotów związanych z zaginioną cywilizacją na terenie Czech. By odkryć prawdę na temat natury artefaktów, muszą przeżyć w niebezpiecznych lochach rodem z Dungeons & Dragons (sami lub z trzema graczami przez sieć). Deep Down miało być nie tylko pierwszym tytułem korzystającym z nowego silnika Capcomu pod nazwą Panta Rhei, ale też pierwszą dużą grą F2P japońskiej firmy – wariacją na temat Soulsów czy Dragon's Dogmy. 

Gry nie widzieliśmy od 2013, a ostatnie wspomnienie o niej w wywiadzie datowane jest na 2015. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że 9 lutego Capcom po szósty raz odnowił amerykański znak handlowy gry (POPRAWKA: tym razem zarejestrował go zupełnie od nowa). Wygląda na to, że Japończycy nadal mają nadzieję na wydanie Deep Down – pytanie, czy rzecz będzie dalej korzystała z silnika Panta Rhei (żartobliwie nazywanego przez niewierzących już w jego istnienie graczy "Panty Raid"). Z niedawnych wywiadów wynika, że to wykorzystany w Resident Evil VII silnik RE Engine zajął miejsce Panta Rhei w kolejnych grach firmy.

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 18 lutego 2017, 10:33   makkoj
nie, nie żyje skoro nie wyszła, nie ch się biorą za robotę zamiast pitolić i próbować hajp zasiać
czwartek, 16 lutego 2017, 15:00   Kawalorn
Heh sądziłem że ta gra już wyszła tylko była taka kiepska że wszyscy od razu o niej zapomnieli... No nic, nawet lepiej jeśli coś faktycznie dobrego z tego wyjdzie.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Ktoś jeszcze czeka na Deep Down? Bo to wygląda coraz lepiej... [WIDEO]

News
czwartek, 18 września 2014

ktos-jeszcze-czeka-na-deep-down-bo-to-wyglada-coraz-lepiej-wideo Deep Down wygląda trochę jak Soulsy skrzyżowane z Monster Hunterem, Assassin's Creedem i kilkoma innymi produkcjami. I prezentuje się na nowym trailerze naprawdę przyjemnie: widzimy na nim parę paskudnych stworów, parę ładnych i naprawdę sporo walki.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
59

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z