Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Thor: Czym po pracy zajmuje się superbohater? [WIDEO]

Papkin wtorek, 14 lutego 2017, 20:54 Pierdoły

Darryl, współlokator Thora, nie może zapłacić czynszu, bo żaden kantor nie chce wymienić waluty Asgardu na dolary. Szczęśliwie współzałożyciel Avengersów ma pomysł, jak poradzić sobie z ambarasem.

To już drugi materiał, na którym możemy zajrzeć w życie prywatne pierwszego młota Marvel Cinematic Universe. Po prawdzie – Thor jest takim młotem, iż jego pozbawiony życia współlokator Darryl nie bardzo może wprowadzić go w zawiłości ziemskiej ekonomii.

Film opublikowano niejako przy okazji premiery "Doktora Strange'a" na Blu-rayu i DVD, która nastąpiła dziś (w wersji pudełkowej pojawi się w sklepach za dwa tygodnie). Materiał stanowi część 80 dodatkowych minut, którymi filmowcy próbuję nas skusić do zakupu wydania (poza tym w rozszerzonej wersji zaszyto pięć wyrzuconych z oryginału scen, pięć materiałów zakulisowych i dodatkowy komentarz).

PS: Pamiętacie, że Doktor i Thor połączą wkrótce siły? W takim razie na deser łapcie materiał, który stanowi rozwinięcie ostatniej sceny "Doktora" (widocznej już po napisach końcowych).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 lutego 2017, 13:08   VampirX4
CRINGEEEE
wtorek, 14 lutego 2017, 23:05   czorcik696
sooooooo lame...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z