Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Surge: 22 minuty rozgrywki ze wstępu do "Soulsów science-fiction" [WIDEO]

Cross środa, 8 lutego 2017, 16:26 News

Tak, mnie też śmieszy ciągłe nazywanie tej gry "Soulsami science fiction". W każdym razie – łapcie nagranie z gry, w którym ekran jest ciągle upstrzony tonami irytującego tekstu. Tak jak w Soulsach. Chyba.

Dokładna data premiery jest nadal nieznana – mowa o maju 2017. Platformy: PC, PS4 i XBO. Developerzy: Deck13 (Lords of the Fallen).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 lutego 2017, 21:33   gramofon23
Lords of the Fallen potknęło się o Afterfall. Ktoś pamięta jeszcze Afterfall? Po pierwszym fragm. rozgrywki (już dawno temu) nastawiony byłem bardzo pozytywnie, ale teraz mam dużo obaw - z tą grą nic się nie dzieje. Cały czas pokazywana jest ta sama lokacja, deweloper już robił gameplay w tym samym miejscu (z komentarzem). Myślałem, że ludzie z Deck wyciągną wnioski z Lordsów i będą chcieli pokazać, że sami zrobią jeszcze lepszą grę. Bez Tomka Gopa nie ma tu jednak iskry, co dobrze świadczy o Polakach.
środa, 8 lutego 2017, 21:04   HeklusDwa
ZzzZZzzzZzzz...
środa, 8 lutego 2017, 19:47   paintball_X
Podoba mi się świat. BARDZO podoba mi się ten świat. Ale wszystko inne wygląda drętwo i źle. Najbardziej boli mnie styl walki rodem z Gothica 2. A najbardziej bawi to, że gameplay pokazuje jak gracz ciągle ginie, co ma najwyraźniej dać nam do zrozumienia, że ta gra to Dark Souls w świecie Sci-Fi. :D Nie skreślam tej gry. Prawdopodobnie pojawi się w cd-action parę miesięcy po premierze. ;)
środa, 8 lutego 2017, 18:21   RedCrow
Podoba mi się, może być z tego fajna i ciekawa produkcja.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

The Surge do wypróbowania za darmo na Steamie

News
środa, 28 sierpnia 2019

the-surge-do-wyprobowania-za-darmo-na-steamie Czasu jednak jest na to bardzo mało, dlatego trzeba się pośpieszyć.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z