Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Starship Commander: Przejmij dowodzenie nad statkiem kosmicznym w VR [WIDEO]

DavyStrange środa, 8 lutego 2017, 15:20 News

EDI, przygotuj się do skoku przez przekaźnik masy!

Trochę mnie poniosło, bo Starship Commander nie jest niestety w żaden sposób powiązany z Mass Effectem, ale rozmarzyć się ludzka rzecz. Zapowiedziana gra od Human Interact po założeniu gogli do wirtualnej rzeczywistości (Oculus Rift bądź HTC Vive) pozwoli nam zostać kapitanem statku kosmicznego. Nasza rola ma sprowadzać się wyłącznie do mówienia – czy to zadawania pytań i prowadzenia dialogu z załogą, czy to wydawania rozkazów. Co ciekawe, będziemy posługiwać się nie tylko zestawem gotowych komend, ale i własnymi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: VR,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 lutego 2017, 11:18   Bronnson
A gdyby tak...multplayerową "symulację" Enterprise NCC ktoś zrobił? Taką rozbudowaną, prawdziwą grę zamiast interaktywnego filmu.
środa, 8 lutego 2017, 17:48   Michalius
Po opisie liczyłem na coś w stylu Artemis tylko single player. Niestety, wygląda jakby to była paragrafówka (i to tylko z dwiema opcjami na każdej stronie) z efektami graficznymi.
środa, 8 lutego 2017, 16:47   kondiq91
Chyba bardziej czekałbym na Star Trek: Bridge Crew (gdybym miał sprzęt do VR).

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Szef Xboxa twierdzi, że nikt nie chce rozwijania technologii VR

News
czwartek, 28 listopada 2019

szef-xboxa-twierdzi-ze-nikt-nie-chce-rozwijania-technologii-vr Jednak inne zdanie zdaje się mieć zarząd Facebooka, który właśnie kupił twórców Beat Sabera.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z