Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITLeague of Legends: Słynny Faker pojawia się na Twitchu, od razu bije rekord widzów na solowym streamie

Cross wtorek, 7 lutego 2017, 19:59 News
pc

Już pierwszy stream legendy e-sportu przebił oglądalnością wszystkich innych pojedynczych prograczy w historii Twitcha.

Koreańczyk Lee Sang-hyeok, czyli Faker, to najbardziej rozpoznawalna postać w historii profesjonalnych rozgrywek League of Legends. Dowodem na to jest 245 tysięcy widzów, które pojawiły się na jego pierwszym streamie na Twitchu – takiej widowni nie miał dotąd żaden pojedynczy gracz. Po części przyczyną tego jest fakt, że przez długi czas ekskluzywne prawa do transmisji meczów Fakera miał koreański portal Azubu – i strzegł ich we współpracy z Riot Games i zespołem Sang-heyoka tak zazdrośnie, że gdy streamer StarLordLucian skonfigurował klienta prowadzącego automatyczny streaming rozgrywek z uczestnictwem Fakera, wybuchł wokół tego wielki skandal.

Umowa jednak dobiegła końca i legenda Ligi Legend mogła w końcu pojawić się na swoim streamie na Twitchu. Choć cyfry "245000" sugerują, że debiut był sukcesem, wielu widzów oglądających transmisję było nią bardzo zawiedzionych. Lagi, problemy z dźwiękiem, znikający tłumacz na język angielski, głuche milczenie Fakera – jeśli ktoś liczył na rozrywkę inną niż spektakularne popisy umiejętności wewnątrz gry, to się przeliczył. Wiele osób stwierdziło, że nie wróci już na fakerowego Twitcha i że nie wróży mu streamingowych sukcesów – inni zwracali uwagę, że to mimo wszystko Faker, od kilku lat absolutnie niezrównany i niepowstrzymany tytan LoL-a. Jednak czy same umiejętności wystarczą mu, żeby pozostać na tronie streamerów?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 lutego 2017, 18:56   CzlowiekKukurydza
udawacz*
środa, 8 lutego 2017, 18:55   CzlowiekKukurydza
@Masters110 Ja myślałem, że to jakiś Faker, czyli kanciarz-impostor-udawać.
środa, 8 lutego 2017, 15:09   Masters110
czy tylko ja wszedłem w tego newsa, bo zobaczyłem haker zamiast faker?
środa, 8 lutego 2017, 9:27   Oblitus
Jeżeli byłby dziewczyną i wywalił piersi na wierzch dalej robiąc to co tam robił, to pewnie liczba ta byłaby 4x większa.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
2

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z