Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Wymień tokeny na przedmioty w Overwatchu...

Cursian wtorek, 7 lutego 2017, 17:55 News

…a także innych grach Blizzarda.

WoW Tokens, które umożliwiały wykupienie czasu gry za złoto zarobione w grze nie są niczym nowym, ale Blizzard postanowił je nieco odświeżyć. Od teraz świecidełka można wymieniać na dowolne przedmioty ze sklepu Blizzarda, a więc nie tylko abonament, ale także mounty, pety, transfery postaci oraz graty z innych gier dewelopera, włączając w to m.in. skrzynie do Overwatcha czy postaci lub skórki do Heroes of the Storm.

Jak to działa? W skrócie: gracze, którzy dysponują wolnymi środkami mogą kupić token za prawdziwą gotówkę, a następnie wystawić go na AH, by zarobić nieco złota od tych, którzy pragną wymiany w drugą stronę. Ci drudzy zyskują wtedy prawo do dowolnego rozdysponowania 20 euro na wymienione wyżej szpargały.

Szczegóły poznacie oglądając poniższy filmik.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 lutego 2017, 21:40   tupolew519
To by się napewno przydało.
środa, 8 lutego 2017, 14:45   Skalo01
Pomyłka w tekście i to spora. Dodanie funduszy z tokena działa chwilowo tylko na serwerach US, i dodaje 15$, więc u nas analogicznie doda 15ojro.
@Redoks masz odrobinę racji, bo po zapłaceniu kontem za 2/3/6/12 miechów zostaje nam trochę kasy
@Scytian polityka blizza dodaje BALANCE do istniejącego konta, więc jak chcesz niby farmić cokolwiek i po co? Nie sprzedasz gier, nie sprzedasz paczek z grami, nie sprzedasz pudełek OW. To się nazywa gold dumping, bo za dużo graczy ma go tony. Learn your shit mate
wtorek, 7 lutego 2017, 21:16   redoks
Zaraz, można wymienić wow tokena na 20 euro? Jeśli tak to skrajnie mocno się nieopłaca używać ich do przedłużania czasu gry. Kupi się dwa takie za golda, wymieni na euro i już ma się 3 miesiące. Czy ja coś źle zrozumiałem?
wtorek, 7 lutego 2017, 19:18   Scytian
@manaro
Tokeny za 100k od czasu wprowadzenia tego nie istnieją ceny poszły o prawie 100% w górę. Na EU token kosztuje prawie 190k a na US 110k.
W sumie bardzo dziwny ruch ze strony blizzarda, tak jakby chcieli przyciągnąć do gry hordy botów farmerów. Może liczba subskrypcji znów znacząco spadła i próbują poprawić statystyki?
wtorek, 7 lutego 2017, 18:36   manaro
Jak dla mnie samo wystawianie tego na AH nie ma sensu bo jak ktoś ma na tyle golda w grze żeby kupić token to kupi go normalnie, no chyba że token zdrożeje przez ten czas. Ale już nie pamiętam czasów kiedt token kosztował 75k golda teraz to już ponad 100k.
wtorek, 7 lutego 2017, 18:04   Manioss
Coś mi się wydaje, że w najbliższych dniach ceny gier od Blizzarda stanieją :P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z