Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ogłoszono datę tegorocznego QuakeConu

Cursian sobota, 28 stycznia 2017, 16:51 News

22 edycja konwentu odbędzie się Teksasie.

Konkretniej w Gaylord Texan Resort and Convention Center w miejscowości Grapevine. Impreza potrwa od 24 do 27 sierpnia, a wejściówki jak zwykle będą darmowe. Z racji na przeszkody geograficzno-ekonomiczne dla większości z nas to tylko ciekawostka, ale jeśli ktoś zdecyduje się na daleką eskapadę, raczej nie będzie narzekał na nudę. Zeszłoroczna edycja zgromadziło ponad 10 tysięcy miłośników gier z całego globu, pozwalając im wziąć udział w rozlicznych imprezach, panelach, warsztatach i turniejach, nie wspominając nawet o wspólnym graniu poprzez LAN. Najciekawsze są jednak prezentacje nowych produktów i gier. Na przestrzeni lat na QuakeConach odbyły się pokazy najważniejszych gier Bethesdy, pośród których znalazły się m.in. Doom i Dishonored 2. Liczycie na niespodzianki?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 29 stycznia 2017, 19:35   Pilav
Wolfenstein: The New Colossus
niedziela, 29 stycznia 2017, 16:06   tupolew519
Quake champions
niedziela, 29 stycznia 2017, 10:40   Dakar
Quake champions

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z