Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMass Effect: Andromeda – Główny łotr, drużyna, nowe rasy, gra wstępna, zręby fabuły [WIDEO]

Papkin czwartek, 26 stycznia 2017, 19:00 News

Choć trudno w to uwierzyć, wszystkie z ww. kwestii upchnięto w niespełna dwóch minutach materiału.

Ozdobą trailera jest szorstki głos narratora, ale na główne atrakcje wyrastają niejacy Peebee, Liam, Cora, and Drack (p.o. towarzyszy). Poza tym swoje pięć minut (a tak naprawdę kilka sekund) mają antagonista oraz żeńska wersja Garrusa. A, byłbym zapomniał, pojawia się też preludium do sceny (rzekomo) dobrego ars amandi.

Gra trafi do nas już 23 marca. Jak zarzeka się dyrektor BioWare, bez przepustki sezonowej.

Na deser proponujemy nadrabianie zaległości. Jako że w naszym newsroomie pracują gapy, które pod nieobecność wyżej podpisanego przegapiły trailer skupiony na towarzyszach protagonisty, niniejszym nadrabiamy tę haniebną zaległość.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 30 stycznia 2017, 11:18   VampirX4
Te postacie są mega brzydkie. O ile wygkad głównego bohatera mogę zmienić to innych już nie. NIE BĘDZIE SEKSÓW.
piątek, 27 stycznia 2017, 21:02   Veldrim
@Delano762 Ja w sumie niewiele nim gadałem bo szybko zaczął mnie denerwować, jak sobie nie dopilnowałem i zaczął na moją Shepard wołać "Lola". Do końca gry go do drużyny nie wziąłem :P
piątek, 27 stycznia 2017, 16:56   Delano762
@Veldrim James jak na "nudnego ziemskiego faceta" był całkiem spoko :P
piątek, 27 stycznia 2017, 15:38   Veldrim
Wydaje mi sie że juz wiem kto będzie "nudnym ziemskim facetem" w ekipie, nastepca Kaidana, Jacoba i Jamesa :P Ale widac ma byc Kroganin, git
piątek, 27 stycznia 2017, 13:07   Shaddon
@Darku22
Zgadzam się, wiedźmiński sabat czarodziejek-supermodelek bez wątpienia cieszy oko, ale z otwartymi ramionami przyjmę towarzyszy o nieco bardziej realistycznej aparycji. Jakoś nie sądzę, żeby do programu Andromeda przyjmowano według kryteriów wizualnych. ;)
piątek, 27 stycznia 2017, 12:56   Shaddon
@daimon89
Sheppard wyglądał w dużym stopniu tak, jak życzył sobie tego gracz, a w przypadku nowego bohatera/bohaterów możliwości modyfikacji będą zapewne jeszcze większe (i niech choć raz BioWare nie spierniczy modeli bród). Co do reszty ekipy, to wiadomo, że trudno jej będzie realizować z plejadą znakomitych postaci niezależnych znanych z trylogii. Sam nie wyobrażam sobie godnego zastępstwa chociażby dla Tali, ale z biegiem czasu (i kolejnymi odsłonami) powinno być coraz łatwiej zaakceptować świeżaków.
piątek, 27 stycznia 2017, 12:19   Darku22
@daimon89 Tak bo postacie zawsze muszą być mega seksownymi laskami albo mega mięśniakami. Wszystko inne je bee i nie fajne. Książki też tak czytasz? "Co za beznadziejna okładka na pewno ta książka jest nuda"
piątek, 27 stycznia 2017, 11:44   Mineko
"(...)pojawia się też preludium do sceny (rzekomo) dobrego ars amandi". Ars amandi jest rodzaju żeńskiego, zatem przymiotnik też powinien być takiego rodzaju. grammarnazimodeoff
piątek, 27 stycznia 2017, 11:37   Moooras
I am Groot!
piątek, 27 stycznia 2017, 10:53   daimon89
Jakąś tam namiastkę klimatu poczułem, ale te postacie są straszne. Wszyscy wyglądają jak jakieś łajzy. Shhepard wyglądał jak samiec alfa, żołnierz, któremu się nie podskakuje, a ten tutaj? Koleżka z sąsiedztwa, na którego nikt nie zwraca uwagi. Reszta tak samo - totalnie bezpłciowa, jak jakieś dzieciaczki przed dojrzewaniem. Pod tym względem dramat!

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z