Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Injustice 2 też dostanie swój komiks

DavyStrange sobota, 21 stycznia 2017, 12:15 News

Będzie on fabularnym łącznikiem między obiema grami.

DC Comics ponownie łączy siły z Tomem Taylorem i Brunem Redondo, tym razem w celu wypełnienia luki między pierwszą i drugą częścią Injustice. Komiksy mają zostać wydane cyfrowo 11 kwietnia (a więc miesiąc przed premierą Injustice 2, która wypada 16 maja). Jak mówi scenarzysta Tom Taylor:

Komiks rozpoczyna się tam, gdzie skończyła się gra. Superman został zamknięty, świat pogrążony jest w chaosie i ktoś musi go odbudować, a tym kimś będzie oczywiście Batman. Podczas gdy chce tego dokonać, inne siły będą próbowały skorzystać z okazji i ukszałtować świat według własnej wizji. Mamy wielką, "epicką" historię do opowiedzenia – nie widzieliśmy wcześniej, by superbohaterowie odnawiali świat. Jasne, może Bruce Wayne pomagał odbudować Gotham w "Ziemi niczyjej", ale teraz skala będzie znacznie większa.

Wczoraj informowaliśmy natomiast, że bohaterowie serii Assassin's Creed również dostaną swoje zeszyty.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Injustice 2: Zwiastun na premierę „edycji legendarnej” [WIDEO]

News
wtorek, 27 marca 2018

injustice-2-zwiastun-na-premiere-edycji-legendarnej-wideo Nadchodzi najlepszy moment na zapoznanie się z dziełem studia NetherRealm.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z