Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nighthaw-X3000: Polak dłubie nad uroczo kiczowatym shoot´em upem [WIDEO]

Papkin środa, 18 stycznia 2017, 15:45 News

Podczas rozgrywki będziemy nucić Bon Jovi i Madonnę.

Ciekawostka na dziś: czy wiedzieliście, że jednoosobowe polskie N94 Games pracuje nad shoot'em upem utrzymanym w stylistyce lat 80? (Nie żeby był to zresztą pierwszy rodzimy tytuł hołdujący tej samej estetyce, co Far Cry: Blood Dragon czy filmowe "Kung Fury").

W grze pokierujemy pilotem o uroczo swojskim nazwisku James Pilecki, który stawia czoła inwazji Obcych w rytm synthwave'owych bitów. Poza kampanią mamy otrzymać jakieś enigmatyczne "dodatkowe tryby" oraz kanapowego co-opa. Developer obiecuje uczciwy "automatowy" poziom trudności, różnorodnych przeciwników i bogaty arsenał.

Na screenach rzecz wygląda tak:

 

W ruchu prezentuje się natomiast tak:

Gra powinna ukazać się jeszcze w tym kwartale. Póki co wyłącznie na pecetach, aczkolwiek sam twórca uważa powstanie konsolowych portów za "bardzo prawdopodobne".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 18 stycznia 2017, 17:12   MagickStalker
Jak cena będzie przystępna - biorę w ciemno! :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z