Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Titanfall: Frontline anulowane

Cursian sobota, 14 stycznia 2017, 16:49 News

Jeśli ktoś czekał na titanfallową karciankę, to może przestać.

Na oficjalnym profilu gry poinformowano, że trwająca obecnie beta zostanie zamknięta w ciągu najbliższych paru dni, a serwery będą ostatecznie wyłączone 20 stycznia. Co jest powodem? No dobrą sprawę trudno powiedzieć, bo standardowy w tego typu przypadkach marketingowy bełkot jest cokolwiek tajemniczy:

 

Naszym celem jest tworzenie najlepszych gier mobilnych, cechujących się szybką akcją oraz podkreślających potęgę Tytanów, symboli tej ikonicznej serii. W trakcie bety Titanfall: Frontline nauczyliśmy się niesamowicie wiele, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że zabawa nie dostarczała wystarczająco dużo intensywnego, nacechowanego akcją gameplayu.

 

Kiedy patrzę na zamieszczone w sieci gameplaye z gry, mam wrażenie, że prawdziwym powodem było raczej raczej to, że nie miała niczego, co wyróżniałoby ją z tłumu i najpewniej zatonęłaby w kilka dni po premierze, ale co ja tam mogę wiedzieć... Swoją drogą jeśli szybka akcja była dla autorów najważniejsza, to może nie trzeba było robić karcianki?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 15 stycznia 2017, 23:58   kacperwawszczyk
@kozworld Zapomniałeś o The Elder Scrolls: Legends
niedziela, 15 stycznia 2017, 11:19   kozworld
@Cyjanek Mechaniką może się wyróżnić. Heartstone, Gwint i PvZ Heroes to karcianki a mają kompletnie różne podejście do rozgrywki
sobota, 14 stycznia 2017, 18:34   DEO
ostatnie zdanie z newsa w pełni słuszne i najlepsze :D
sobota, 14 stycznia 2017, 18:06   Cyjanek
Co może mieć karciana żeby się z tłumu wyróżnić? w większości nowe sprzedaje marka i pewnie taki plan mieli. Niestety niska sprzedaż ich zniechęciła.
sobota, 14 stycznia 2017, 17:33   kozworld
Niepotrzebnie złośliwy news. Po to są beta testy, żeby właśnie sprawdzić czy gra ma sens. Tysiąckroć wolę by anulowano betę niż wciskano nam kolejną beznadziejną grę tylko dlatego, że reprezentuje gatunek który jest na fali.
sobota, 14 stycznia 2017, 17:06   Cyjanek
Ile okazji stracili przez zła datę premiery. Wysyłamy kolejna seria porównywalna z bf i codem. Szkoda

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Titanfall 2 nie zamknie serii

News
środa, 19 października 2016

titanfall-2-nie-zamknie-serii Acz niekoniecznie powinniśmy się spodziewać trylogii.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z