Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Super Bomberman R: Powrót Konami [WIDEO]

Cross piątek, 13 stycznia 2017, 14:03 News

Konami (tak, to Konami) zapowiedziało nową grę na Switcha i jest to naprawdę przyjemne zaskoczenie!

Klasyczna seria gier imprezowych od Konami powraca – i to nawet niezmasakrowana tak, jak pokiereszowany został Metal Gear! Rozgrywka Super Bomberman R wydaje się czerpać inspirację z najlepszych poprzedniczek i umożliwi wspólną zabawę nawet ośmiu osobom przy jednej konsoli. Oprócz tego liczyć możemy też na bogaty tryb historii z "gwiazdorską obsadą aktorów głosowych".

Dziwnie jest widzieć w 2017 roku ekscytującą zapowiedź gry od Konami. Premiera 3 marca, wraz z debiutem konsoli Nintendo Switch.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 stycznia 2017, 16:09   Tricky
gra wygląda świtaśnie ( Berlin , czy spikain , będą się ślinili ) , ale osobiście marzyłbym raczej o klasycznej wersji , bez udziwnienia planszy , czy pojedynków z bossami , gdzie liczy się tylko radosna rozwałka z kolegami i koleżankami
piątek, 13 stycznia 2017, 15:31   Paladyn_Rage
@Marc0s Ale za to masz erotyczną przemoc w automatach z Paczinko. Yay!
piątek, 13 stycznia 2017, 14:15   Marc0s
Nic w tym nadzwyczajnego. Nie od dziś wiadomo, że szef Konami zakochany jest po uszy w gierkach mobilnych na komórki i tablety, a Switch to prawie tablet ze stacją dokującą. Drugą stroną tego medalu jest to, że ta miłość zrujnowała Konami jako markę wypuszczającą klasyk za klasykiem.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z