Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

I Am Setsuna wybiera się na Switcha [WIDEO]

Papkin piątek, 13 stycznia 2017, 12:44 News

Jeszcze więcej graczy zobaczy, dlaczego nie da się podrobić Chrono Trigger.

Konsola Nintendo dołącza tym samym do pecetów, PS4 i Vity. Square Enix ogłosił właśnie, iż jRPG hołdujące klasycznemu Chrono Triggerowi (fabularnie, systemem walki Active Time Battle znanym również z dawnych Fajnali, atakami kombinowanymi) ukaże się w marcu (03.03 w Japonii, na Zachodzie zapewne nieco później).

Obwieszczający to radosne wydarzenia zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Produkcja Tokyo Game Factory niespecjalnie przypadła nam do gustu. W CDA 10/2016 podsumowaliśmy ją szóstką z plusem, konkludując:

Nie ma ciężaru i fantazji Chrono Trigger, nie częstuje nas mocą aktywności pobocznych i minigier, nie posyła naprzeciw charyzmatycznym łotrom, nie każe podróżować przez czas i wymiary. To jednak najlepszy zamiennik klasycznej opowieści, na jaki w tej chwili nas stać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 14 stycznia 2017, 7:20   Tennessee
Perełki ograne już dawno na innych platformach xD
piątek, 13 stycznia 2017, 16:12   Tricky
konsola jeszcze nie ma premiery , a tu szykują się perełki , dobra robota N

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z