Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSWygraj książkę "Assassin’s Creed: Oficjalna powieść filmu" [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 12 stycznia 2017, 10:27 Konkurs
Assassin's Creed opowieść filmowa
Assassin's Creed opowieść filmowa

Od kilku dni na ekranach polskich kin gości film z uniwersum Assassin’s Creed. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich tygodni zarówno ze względu na popularność stworzonej przez studio Ubisoft serii gier, jak i doborową obsadę aktorską.

Pełen rozmachu otwarty świat Assassin’s Creed wyszedł poza ramy gry i na stałe zyskał miejsce w kulturze popularnej za pośrednictwem komiksów, filmów i bestsellerowych książek. Powieści stworzone w realiach tego niezwykłego uniwersum cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, zachwycając czytelników na całym świecie.
Dzięki Wydawnictwu Insignis – wyłącznemu polskiemu wydawcy książek z uniwersum Assassin’s Creed – w księgarniach znajdziecie najnowszą książkę w serii, autorstwa Christie Golden, zatytułowaną „Assassin’s Creed: Oficjalna powieść filmu”. Jej fragment możecie przeczytać TUTAJ. Chętni mogą natomiast zamówić ją TUTAJ.

Konkurs

Stajecie przed szansą wygrania jednego z pięciu egzemplarzy opisywanej książki. W tym celu napiszcie w komentarzu, jaką tajemnicę chcielibyście odkryć i dlaczego, wracając do wspomnień swoich przodków. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia konkursowego. Na wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli do północy (24:00 15 stycznia).

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 2-3 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

Kilka słów od wydawcy o samej powieści:

Działamy w ciemności, by służyć światłu. Jesteśmy Asasynami.

Dzięki rewolucyjnej technologii dostępu do genetycznych wspomnień Callum Lynch może przeżyć wydarzenia z życia swojego przodka Aguilara de Nerha, który w piętnastowiecznej Hiszpanii należał do tajemnego stowarzyszenia asasynów. Wzbogacony o wspomnienia, wiedzę i umiejętności Aguilara, Callum zmierzy się z potężną i złowrogą organizacją templariuszy w czasach współczesnych.

Laueraci

Przyznam, że wybór był ciężki bo jak się okazało wielu z was ma ciekawe pomysły i interesujących przodków. Niektóe z opisywanych tajemnic czy zagadek nas również zaintrygowały. No, ale konkurs trzeba w końcu rozwiązać. Po długich rozważaniach zdecydowaliśmy, że nagrody otrzymają:

  • lawojtek
  • LimaksokiM
  • herzbi
  • Migiona
  • kingaizabela

Wszystkie wymienione osoby proszone są o wysłanie na adres konkurscda@cdaction.pl maila z tytułem "Konkurs Assassin’s Creed: Oficjalna powieść filmu" i podanie w nim swojej ksywki z naszego forum, imienia, nazwiska, adres korespondencyjny oraz numer telefonu kontaktowego. Maila należy wysłać z konta jakie jest przypisane do waszej ksywki na naszym forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 15 stycznia 2017, 23:25   Inssajdor
Cofnąłbym się w czasie, by zobaczyć chwile jak radzili sobie moi przodkowie w zamierzchłych czasach bez internetu. Ciekawi mnie jak znajdowali odpowiedzi na dręczące ich pytania, skąd wiedzieli, że celebryci wywołali skandal, jak spędzali czas bez głupich filmików z kotami i najważniejsze, skąd wiedzieli o urodzinach bliskich bez Facebooka? Nie mogę sobie nawet wyobrazić, co bym zobaczył, gdybym dotarł do tych niemal prehistorycznych wydarzeń. Na samą myśl aż mam ciarki.
niedziela, 15 stycznia 2017, 22:06   deman83
Chciałbym zobaczyć moje DNA, wiem że w moich żyłach płynie krew wojowników, wiem tylko o niej do pewnego wieku. Natomiast chciałbym zobaczyć skąd pochodzę. Oczywiście korzeniem mojego i każdego człowieka jest Afryka (ciekawy jestem z czego skalda się mój Genom). W 2016 r. mogłem zwiedzić Hiszpanie, na własne oczy widziałem scenerię najnowszego filmu Assassin’s Creed. Wiem ile wysiłku kosztuje opanowanie sztuk walki, broni itp > mój filmik z Hiszpanii, pozdrawiam Dominik :) https:youtu.be/-oc-RzEobpc
niedziela, 15 stycznia 2017, 20:31   FritzGames
Chciałbym przenieść się do czasów średniowiecznych. Chciałbym dowiedzieć się jak wyglądały bitwy i wojny w tym czasie oraz w jakich warunkach żyli ludzi: chłopi, duchowni, szlachta i królowie. Ten okres w historii jest naprawdę ciekawy i bardzo chciałbym poznać różne sekrety dotyczące tych czasów, o których nikt obecnie nie wie.
niedziela, 15 stycznia 2017, 20:03   pomazajka
Bardzo chciałbym dowiedzieć się kto i po co wymyślił...wegetarianizm. Bo jaki jest sens życia, gdy nie można jeść mięsa? W sumie "nie można" to złe wyrażenie. Bardziej pasuje tu NIE CHCE!!! Jak można nie chcieć jeść mięsa!!?? Wiem, że pewnie każdy chciałby poznać tajemnice świata itd, a ja po prostu chciałbym wiedzieć jaki zły człowiek mógł podjąć taką decyzję, która ma skutki do dnia dzisiejszego. Niech wszyscy mięsoż...koneserzy przekąsek wysokobiałkowych trzymają kciuki aby mi się udało. :)
niedziela, 15 stycznia 2017, 15:48   Velarion
Chciałbym podążać za nimi, obserwować i uczyć się od nich. Wiedza ta byłaby bezcenna. Jako, że pochodziłaby z pierwszej ręki, nie pozostawiałaby miejsca na niedopowiedzenia i wątpliwości.
Z pewnością mógłbym odkryć niejeden ważki sekret.
Z chęcią zagłębiłbym się w czasy tak dobrze znane nam z serii Assassin's Creed- zobaczył zakony z czasów krucjat, odwiedził renesansowe Włochy.
Z równie wielką ochotą stałbym się świadkiem wydarzeń z początków państwa polskiego, a skrytych za nieprzeniknioną zasłoną czasu.
niedziela, 15 stycznia 2017, 14:56   kingaizabela
Mój dziadek to schorowany staruszek, który opowiada przeróżne historie, m.in o naszym dwuletnim kocie, który przeżył z nim wojnę.. Jedna historia jednak nie daje mi spokoju - często wspomina swoją niejaką siostrę, 3-letnią Anielę, która została porwana przez Niemców w czasie wojny. Kiedy był zdrowy temat ten nigdy nie był poruszany, jedyne co wiedzieliśmy to to, że miał młodsze rodzeństwo, które zostało przez Niemców brutalnie zabite. Chciałabym się dowiedzieć czy owa Aniela żyła, a może żyje nadal..
niedziela, 15 stycznia 2017, 13:29   Kenshin985
Chciałbym zobaczyć wiele wydarzeń historycznych, natomiast najbardziej interesuje mnie wczesne średniowiecze. Pragnąłbym zbadać ten okres i dowiedzieć się coś więcej o wierzeniach dawnych Słowian, w jaki sposób czcili swoich bogów i jak wyglądała cała otoczka religijna oraz ich życie. Mam nadzieję, że przeniósłbym się na tereny słowiańskie, a nie na drugi koniec świata.
Swoją drogą ten okres to dobry materiał na grę, wprowadzone zostaje chrześcijaństwo, ludzie walczą z nową religią i bronią swoich wierzeń.
niedziela, 15 stycznia 2017, 1:42   Expelliarmusek
Chciałabym ich osobiście spytać jak zaczęli się porozumiewać. Przechodząc od gestów, przez pomruki do mowy powszechnie rozumianej była droga, której kierunek trudno ustalić. I gdybym tylko mogła, zapytałabym o pierwsze słowo wypowiedziane i pierwsze napisane. W końcu to właśnie ono ma moc sprawczą i bywa silniejsze od czołgów. To ono wywołuje wojny i pozwala podpisywać sojusze. W ten sposób chciałabym postawic słowo na wazniejszym miejscu i awansować je z rangi codziennej wymiany do okazjonalnej możliwości.
niedziela, 15 stycznia 2017, 1:28   TTTr96
W mojej rodzinie nikt nie prowadzi drzewa genealogicznego, przez co najdalsze informacje jakie mogę uzyskać, to takie o jakich pamiętają dziadkowie, myślę więc, że Animus mógłby mi posłużyć do zbadania jak największej ilości moich przodków, co robili np. w czasie powstania Państwa Polskiego, kim byli za czasów Bitwy pod Grunwaldem, a także jak dzielnie walczyli o niepodległość Polski podczas I i IIWŚ. Być może spotkałby mnie zawód, ale myślę że mimo wszystko byłoby warto.
sobota, 14 stycznia 2017, 20:48   blime
Chciałabym się bardzo dowiedzieć, co moi przodkowie narobilii, że dziś noszę nazwisko "MENDAkiewicz".

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z