Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mega Bloks Halo: Zobacz nagranie z anulowanej konkurencji Lego [WIDEO]

Cross poniedziałek, 9 stycznia 2017, 15:01 News

Strzelaniny z Battle Rifle czy Plasma Pistolem w roli głównej, jazda spersonalizowanym Warthogiem, split screen... Niewiele brakło, by gry Lego doczekały się konkurencji traktującej materiał źródłowy znacznie bardziej ambitnie.

Jak odkrył youtube'owy kanał PtoPOnline, w 2013 na Xboksa 360 powstawała wyjątkowa odsłona Halo – znacznie mniej poważna niż zazwyczaj, bo oparta na klockach Mega Bloks. Za grę odpowiadać miało zamknięte siedem miesięcy temu studio N-Space, znane z całkiem udanych konwersji Call of Duty i Goldeneye 007 na Nintendo DS. Prototyp o nazwie "Haggar" mimo bardzo wczesnego stadium produkcji wyglądał zaskakująco sympatycznie, zachowywał ducha serii autorstwa Bungie i momentami bił na głowę bezpieczną sztampę w wykonaniu Traveller's Tales. Niestety Microsoft nie podjął się wydania gry – raczej nie ma szans, by projekt zmartwychwstał, ale sprawujące obecnie pieczę nad przygodami Master Chiefa studio 343i zaznacza, że nic nie jest przesądzone.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 stycznia 2017, 19:29   AdiXeR
W takie Halo to ja mogę grać
poniedziałek, 9 stycznia 2017, 16:55   Smith1990
Halo w wersji dla 6 latków?:P A tak serio co prawda gra miała być skierowana właśnie do młodszych odbiorców ale wygląda sympatycznie i jako fan Halo może sam bym się skusił na "Lego Halo" :D
poniedziałek, 9 stycznia 2017, 16:03   Goku07
Lepsze niż wszystkie gry LEGO wzięte naraz.
poniedziałek, 9 stycznia 2017, 15:54   Cock
Całkiem sympatycznie to wygląda, szkoda że N-Space już nie funkcjonuje...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…czyli krótka historia długich związków gier komputerowych ze Śródziemiem.

Komentarzy:
19

Maleństwo! Obudowa tego desktopa ma zaledwie 4,7 litra objętości i jest mniejsza od Xboksa One. Świetny wyczyn, bo to przecież maszyna spełniająca wymagania gogli VR, bez problemu radząca sobie ze wszystkimi nowymi grami w co najmniej Full HD, a także dowolnie złożonymi programami.

Komentarzy:
16

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
60

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z