Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Odwiedź krowi level!

Cursian środa, 4 stycznia 2017, 20:57 News
pc
World of Warcraft
World of Warcraft

Obchody dwudziestych urodzin Pana Grozy trwają również w WoW-ie. W ich ramach można zgotować małą rzeź paskudnym krówskom. I nie mówię tu o alianckiej wyprawie do Thunder Bluff. Choćby dlatego, że taureńska stolica i tak od lat straszy pustkami. 

Do rzeczy – Blizzard przygotował specjalny event, w ramach którego można zdobyć odrobinę ciekawego lootu, np. torbę z 28 miejscami na ekwipunek, która z pewnością przyda się na amulety. Te ostatnie przypominają swoje odpowiedniki z Diablo, a więc obdarzają postać pasywnymi bonusami, o ile przechowuje się je w sakwach. Rzecz jasna będą działały tylko przez określony czas, ale ich zdobycie nie powinno nastręczyć nikomu żadnych trudności.

Co należy zrobić? Po pierwsze zebrać drużynę, a następnie wybrać się na poszukiwania goblińskiego skarbnika. Małe paskudniki gnieźdzą się w kanałach Dalaranu, na końcu dungeonów z Legionu, a niekiedy można je napotkać również w otwartym świecie. Potem wystarczy pokonać jednego z nich i skorzystać z portalu, by przenieść się na farmę opanowaną przez wściekłe bydło oraz Krowiego Króla. Po skończonej rzezi moźna cieszyć się łupem. I dwunastostrunową gitarą.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 stycznia 2017, 16:31   pandapl
Goblina najłatwiej upolować w kanałach w Dalaran. Poza tym nie tylko WoW dostał rocznicową aktualizacje, sam Diablo dostał retro level, Overwatch portrety z diablo za free, Hearthstone nową karczemną bójkę i rewers rocznicowy.
czwartek, 5 stycznia 2017, 12:39   KERMI
Szkoda, że blizzard traktuje serię Diablo jak niechciane dziecko. Gdyby tylko zabrali się za to na poważnie to zaobiliby setki milionów.
środa, 4 stycznia 2017, 22:48   SolInvictus
Legendarny krowi level z jedynki umieszony w dwojce. Slowo cialem sie stalo. Czyli mamy w pewnym sensie ciag dalszy ganionego tu jubileuszu Diablo :]
środa, 4 stycznia 2017, 21:10   Fal1con
TOPKEK

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z