Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Odwiedź krowi level!

Cursian środa, 4 stycznia 2017, 20:57 News
pc
World of Warcraft
World of Warcraft

Obchody dwudziestych urodzin Pana Grozy trwają również w WoW-ie. W ich ramach można zgotować małą rzeź paskudnym krówskom. I nie mówię tu o alianckiej wyprawie do Thunder Bluff. Choćby dlatego, że taureńska stolica i tak od lat straszy pustkami. 

Do rzeczy – Blizzard przygotował specjalny event, w ramach którego można zdobyć odrobinę ciekawego lootu, np. torbę z 28 miejscami na ekwipunek, która z pewnością przyda się na amulety. Te ostatnie przypominają swoje odpowiedniki z Diablo, a więc obdarzają postać pasywnymi bonusami, o ile przechowuje się je w sakwach. Rzecz jasna będą działały tylko przez określony czas, ale ich zdobycie nie powinno nastręczyć nikomu żadnych trudności.

Co należy zrobić? Po pierwsze zebrać drużynę, a następnie wybrać się na poszukiwania goblińskiego skarbnika. Małe paskudniki gnieźdzą się w kanałach Dalaranu, na końcu dungeonów z Legionu, a niekiedy można je napotkać również w otwartym świecie. Potem wystarczy pokonać jednego z nich i skorzystać z portalu, by przenieść się na farmę opanowaną przez wściekłe bydło oraz Krowiego Króla. Po skończonej rzezi moźna cieszyć się łupem. I dwunastostrunową gitarą.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 stycznia 2017, 16:31   pandapl
Goblina najłatwiej upolować w kanałach w Dalaran. Poza tym nie tylko WoW dostał rocznicową aktualizacje, sam Diablo dostał retro level, Overwatch portrety z diablo za free, Hearthstone nową karczemną bójkę i rewers rocznicowy.
czwartek, 5 stycznia 2017, 12:39   KERMI
Szkoda, że blizzard traktuje serię Diablo jak niechciane dziecko. Gdyby tylko zabrali się za to na poważnie to zaobiliby setki milionów.
środa, 4 stycznia 2017, 22:48   SolInvictus
Legendarny krowi level z jedynki umieszony w dwojce. Slowo cialem sie stalo. Czyli mamy w pewnym sensie ciag dalszy ganionego tu jubileuszu Diablo :]
środa, 4 stycznia 2017, 21:10   Fal1con
TOPKEK

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z