Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMass Effect: Andromeda – Jest dokładna data premiery!

CormaC środa, 4 stycznia 2017, 19:02 News

Jest! Jest! Jest! Studio BioWare ogłosiło datę premiery nowego Mass Effecta!

Wieść pojawiła się na oficjalnej stronie gry. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że Andromedę odwiedzimy w marcu – Amerykanie zagrają 21 marca, reszta świata zaś 23 marca. Co ważne, gra trafi na wszystkie trzy platformy – PC, PS4 i XBO – jednocześnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 stycznia 2017, 23:22   Smuggler
...gram w ME3. Chrzanię :) Wlasnie lece na Palaven po prymarchę.
czwartek, 5 stycznia 2017, 13:42   PingwineK8K
@Micholew O ile decyzji było sporo, to warto wspomnieć, że te neutralne nigdy nie miały znaczenia a jak już się wybrało czy się chce być dobrym czy złym Shepardem to najlepiej było przeć z jednym rodzajem opcji dialogowych przez całą trylogię, bo Mass Effect nie bardzo lubi odcienie szarości.
czwartek, 5 stycznia 2017, 9:49   Micholew
Dokładnie Dziad. Niewiele znam gier, w których aż tak bardzo zależało by mi na współtowarzyszach. Mass Effect był i nadal jest pod tym względem bezkonkurencyjny. Wspaniała historia, niezwykłe postacie i różnorodność decyzji które podejmujemy sprawia, że chyba po raz trzeci przejdę trylogię :P
czwartek, 5 stycznia 2017, 7:46   Dziad
Każdy ma swoją perełkę, nawet najgorsza recenzja nic nie zmieni, nie było takiej serii gdzie mogłem zżyć się tak niesamowicie z bohaterami, wszystko w grze traktowałem jakby było rzeczywistą sytuacją, podejmowałem decyzje według własnych uczuć, takie właśnie powinny być gry, a i łzy same leciały, często odbierało mi mowę. Nie zliczę ile razy przeszedłem trylogię, zabraknie palców u rąk gdybym miał liczyć. Trzeba czuć aby dobrze grać, nie tylko grać i oczekiwać.
czwartek, 5 stycznia 2017, 5:03   Scorpix
@Hens
Tak samo było przecież w przypadku ME 1. Garrus, Tali czy Wrex, którzy okazali się na przestrzeni całej trylogii wspaniałymi postaciami też zaczynali od statusu - nowi nieznajomi. Z czasem ich polubiliśmy. Zobaczymy jak to rozwiążą w ME:A, aczkolwiek jestem ciekawy romansu z Turianką.
czwartek, 5 stycznia 2017, 4:59   Scorpix
https:www.youtube.com/watch?v=9FUA4qJl1ik
Trailer i Gameplay. Krótki trochę :/
czwartek, 5 stycznia 2017, 2:38   Dr4g0nCh1ld96
Dla mnie warto przechodzić jeszcze raz całą trylogię dla tych paru zmienionych linii dialogowych.Dlatego też wiele razy przechodzę bo za każdym razem inny romans.Co do Andromedy to było by fajnie gdyby to była nowa trylogia albo jedna bardzo długa gra jak Wiedźmin 3.
środa, 4 stycznia 2017, 22:58   Hens
gotowości do przejścia całości jeszcze raz tylko po to by posłuchać paru zmienionych linii dialogowych pojawiających się po zrobieniu tego czy innego questa. I w sumie dlatego też wiem że Andromeda kopnie mnie dużo słabiej niż trójka - będę musiał się do nowych kompanów od początku przywiązać. Plus, nowa Asari wygląda tak jak wygląda -.-
środa, 4 stycznia 2017, 22:56   Hens
...gwoździach czekając aż coś niespodziewanego się wydarzy. Przy ponownym podejściu do gry ten efekt zaskoczenia już nie występuje i to niestety czuć.
Co do ME, to tutaj siłą gry są wywoływane emocje, budowane (dla mnie) głównie przez relacje z towarzyszami. To chyba jedyna seria gier gdzie to jak moje decyzje wpłyną na losy kompanów potrafiły postawić cały mój plan gry na głowie i gdzie niektóre wersje zdarzeń widziałem tylko na youtubie bo nie mogłem się zmusić do ich wywołania w grze. Nie mówiąc już o
środa, 4 stycznia 2017, 22:47   Hens
Że tak też nawiążę do wypowiedzi Smugglera... Problemem Wiedźmina przy kolejnych przejściach jest to że znaczna część efektu wow jaki on wywołuje związana jest z zaskoczeniem. Czy to konsekwencjami jakiejś podjętej godziny temu decyzji, czy to po prostu ciekawymi motywami wprowadzonymi do gry przez redów. Co więcej, przez to jak redzi jawnie bawią się gatunkowymi kliszami tylko po to by zaskoczyć gracza jakimś nagłym odstępstwem od reguły, nawet kiedy wszystko idzie tak jak powinno gracz siedzi jak na....

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z