Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Będą nowe gry od Team Ninja

Piotrek66 czwartek, 4 września 2008, 10:29 News
Ninja Gaiden 2 - logo
Ninja Gaiden 2 - logo

Ninja Gaiden 2 sprzedał się już w ilości jednego miliona egzemplarzy. Tymczasem jego twórcy, studio Team Ninja, poinformowali, że pracują nad trzema nowy tytułami.

Czym one będą? Niestety, nie wiadomo. Jeżeli jednak nastawiacie się na młóckę znaną z przygód Hayabusy, powinniście być usatysfakcjonowani, gdyż tajemnicze gry mają reprezentować ten sam gatunek.

Więcej szczegółów powinniśmy poznać podczas targów Tokyo Game Show, które odbędą się w październiku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 września 2008, 14:46   Tressela

// ... Te tytuły powstawać mają równolegle? EJ, dlaczego nikt mi wcześniej o tym nie powiedział? :P

czwartek, 4 września 2008, 14:45   Tressela

// Zapewne NG 3, 4 oraz 5 X) Ale kto wie, być może czymś mnie zaskoczą.

Podobne newsy

O grach, Japończykach i ich zamiłowaniu do absurdalnie dużych piersi

News
piątek, 16 października 2009

o-grach-japonczykach-i-ich-zamilowaniu-do-absurdalnie-duzych-piersi Że Japończycy są pod względem obyczajowo-pornograficznym (z braku lepszego określenia) dość liberalni, to już wiemy. Jak daleko jednak ta swoboda sięga? Chyba krok dalej niż europejska fantazja. Może nawet kilka kroków.

Komentarzy:
27

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z