Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Final Fantasy: Ceremonia świętowania 30. rocznicy już 31 stycznia

Cross poniedziałek, 19 grudnia 2016, 13:51 News

W 2017 roku Square Enix zamierza świętować powstanie serii z przytupem. Czy możemy liczyć na konsolowy port Dissidia Final Fantasy Arcade?

Square Enix zapowiedziało właśnie rozpoczęcie obchodów trzydziestej rocznicy serii Final Fantasy. Wydarzenie o wymownej nazwie "Opening Ceremony" odbędzie się 31 stycznia 2017 na scenie Toho Cinemas w tokijskim Roppongi Hills. Mamy spodziewać się wielu "wspaniałych gości" i, co ważniejsze, zapowiedzi nowych projektów growych upamiętniających jubileusz. Więcej szczegółów mamy poznać w nadchodzących tygodniach. Ja sam liczę na to, że w końcu obwieszczona zostanie konsolowa wersja automatowej Dissidii – a skoro o niej mowa, poniżej zwiastun zapowiedzianej dziś nowej lokacji z gry, czyli znanego z "dwunastki" Rabanastre.

A skoro mowa z kolei o Rabanastre – przydałaby się też konkretna data premiery Final Fantasy XII: The Zodiac Age.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 20 grudnia 2016, 17:30   cali
a Microsoft daje do 31 grudnia na pocieszenie Lost Odyssey na Xbox 360 i Xbox One za darmo w wersji cyfrowej. Dodam że nie trzeba posiadać tej gry w pudełkowej czy cyfrowej. Wersja gry tylko z 2016 starsza edycja gry 2008 już nie za darmo. W roku 2017 po promocji i za opłatą lub we wstecznej kompatybilności.
wtorek, 20 grudnia 2016, 17:26   cali
Według przecieków będzie wydanie na 30 roczniczę Final Fantasy. Wydadzą kompilację na PS4 i PS Vita. Zawierać będzie 9 gier z serii dokładnie Final Fantasy I- IX w wersji standardowe, więcej gier będzie w edycjach kolekcjonerskich a najlepsza tylko w sklepie Square. Dwie edycje kolekcjonerskie tylko na PS4 bo Vita nie ma możliwości technicznych. Kompilacja I-IX zawiera oryginalne wersje z Nesa i Snesa i te same gry I-VI wersje z androida czy te znane ze stema VII-IX.
poniedziałek, 19 grudnia 2016, 22:36   seraf5
Jak ja bym chciał porty Kingdom Hearts na PC.
poniedziałek, 19 grudnia 2016, 16:32   Moooras
Remaster Dream Drop Distance, Remaster FFXII, być może Remake FFVII, być może Dissidia, podobno Chrono trigger na PC. Final Fantasy XV już mam, a pewnie będą jakieś fajne dodatki. Do tego mała szansa na Kingdom Hearts 3. Normalnie zbankrutuję w przyszłym roku przez Square Enix <3
poniedziałek, 19 grudnia 2016, 14:08   Kopah
Dissidia w końcu wyjdzie na to PS4, to tylko kwestia czasu. Ja to się bardziej jaram na Finala XII bo nigdy nie miałem szansy go ograć na PS2 bo wypadłem z obiegu po świetnej X.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z