Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSWygraj sprzęt gamingowy firmy Trust

Fred środa, 14 grudnia 2016, 16:31 Konkurs

Do wygrania:

  • 3 x zestaw bezprzewodowy pad Trust GXT 540 + nakładka na pada Trust GXT 262 + klawiatura Trust GXT 850

  • 3 x zestaw podkładka chłodząca Trust GXT 277 + klawiatura bezprzewodowa Trust Veza + zestaw słuchawkowy Trust GXT 310.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: Trust oznacza zaufanie. Gdybyś miał wybrać postać z gry, z którą chciałbyś walczyć ramię w ramię, na kogo byś postawił? Wybierz jednego bohatera z dowolnej gry i uzasadnij swój wybór. Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku Konkursy Gracza (NIE W KOMENTARZU POD TYM NEWSEM!), zaznaczając przy okazji, który zestaw chcielibyście wygrać. Wybierzemy sześć najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 grudnia 2016, 14:05   Bonczas1
ale o co ci chodzi? że szkoda zachodu? w czasie w którym napisałeś tutaj kilka komentarzy zdążyłbyś już założyć trzy konta na facebooku. no chyba że cebulowością jest udział w konkursie pod fałszywymi danymi. w takim razie sorry, bo pewnie naprawdę nazywasz się Golem Dorfl a w avatarze masz swoje zdjęcie
czwartek, 15 grudnia 2016, 19:52   GolemDorfl
@Bonczas1
Rozumiem, że umiejętność założenia "fake" konta na Facebooku tylko po to żeby móc brać udział w konkursie jest dla ciebie wyznacznikiem inteligencji. Czy na twojej uczelni rektorem jest Jarosław Kuźniar? Kto wykłada u was teorię obierania cebuli?
czwartek, 15 grudnia 2016, 19:10   Arcodes
Mnie nadal dziwi czemu wszyscy tak chcą zachęcić ludzi do polubienia swojego Fanpage'a na FB skoro tak mocno tną zasięg.
czwartek, 15 grudnia 2016, 8:22   Bonczas1
jak ktoś chce wziąć udział ale jest za głupi żeby założyć fake konto na facebooku to nawet mi go nie żal
czwartek, 15 grudnia 2016, 7:54   Shleizer
Taka ciekawostka, że ani regulamin konkursu, ani regulamin serwisu, nie wspomina o wymaganiu konta FB (a tym bardziej o akceptacji regulaminu FB), więc do kogo mam zgłaszać skargę, że konkurs jest "ustawiony", bo mimo spełnienia wszystkich wymagań, nie mam opcji zostawienia komentarza pod postem? ;)
czwartek, 15 grudnia 2016, 0:44   Dj Ogi
Znowu konkurs tylko dla społków... :/
środa, 14 grudnia 2016, 23:54   F3iN
A ja tam słuchawki Ravcore Zen... jak dla mnie bomba i gratis otwieracz do piwa bo polska firma xD
środa, 14 grudnia 2016, 20:51   Goku07
Ufam tylko swojej myszce i klawiaturze-bez nich nawet Geralt nic by nie zdziałał.
środa, 14 grudnia 2016, 19:38   maw
Ajay Ghale z Far Cry 4.Przujechał do Kyratu,aby rozsypać prochy matki...a potem obalił tyrana i wyzwolił cały naród.I powiedzcie czy nie jest to godzien zaufania i wierny kompan.Hmmmmm?
środa, 14 grudnia 2016, 19:31   2real4game
@GolemDorfl
Mam dwa konta - jedno normalne (głównie służące jak czat, kontakt z grupą ze studiów oraz magazyn uczelnianych plików), a drugie fałszywe dla pierdół. Moim zdaniem to całkiem normalne. Mniej normalne jest wzbranianie się przed facebookiem jakby był dziełem Szatana/Boga (skreśl niewłaściwe). Jeszcze ciekawsze jest to, że najbardziej narzekające na facebooka osoby mają multum innych kont, a tylko facebook to "zło".

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
14

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z