Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDamien Monnier, projektant Gwinta i Wiedźmina 3, opuszcza CD Projekt Red

Cross poniedziałek, 12 grudnia 2016, 16:25 News

Po co? By zacząć pracę w warszawskim Techlandzie.

Damien Monnier przed przeprowadzką do Polski pracował jako projektant MotorStorma i DriveCluba w Evolution Studios – w CD Projekt Red pełnił zaś obowiązki senior gameplay designera (Wiedźmin 3: Dziki Gon) oraz głównego projektanta (Gwint). Teraz rozstał się w pogodnej atmosferze ze swoimi dotychczasowymi pracodawcami, by przenieść się do warszawskiego oddziału Techlandu. Będzie tam pracował jako główny projektant niezapowiedzianej jeszcze pierwszej części zupełnie nowej serii:

Today I joined @TechlandGames as Lead Designer on a new exciting IP that got me all *__*

— Damien Monnier (@Bacon_is_life) 6 grudnia 2016

Z dotychczasowych pomruków o nowej grze Techlandu można spodziewać się, że nowa gra będzie kolejnym zręcznościowym erpegiem w realiach fantasy, co pasuje do wiedźmińskiego portfolio Monniera.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 grudnia 2016, 15:43   Murderface
@Shaddon
"Przyganiał kocioł garnkowi " ...
środa, 14 grudnia 2016, 10:07   Shaddon
@sebogothic
Następny "mądry"...
środa, 14 grudnia 2016, 6:17   sebogothic
Żołnierze na ulicach to faktycznie objaw mieszkania w niebie. Faktycznie niebem jest móc zostać rozjechanym przez pokojowego muzułmanina podczas święta narodowego. Faktycznie w niebie były kobiety gwałcone przez muzułmanów i niebem jest to, że prawdziwie postępowe media poinformowały o tym dopiero po 5 dniach. To się nazywa wolność mediów. Szybkość jest passe, liczy się wolność. A o jego pensję się nie martw, bo z pewnością zarabia na tyle dużo, że nie widzi powodów wracać do siebie.
środa, 14 grudnia 2016, 5:46   sebogothic
@Hagan - A ty co jakiś KODowiec, który myśli, że obecnie w Polsce jest gorzej niż podczas stanu wojennego (Panie! Nawet za okupacji niemieckiej podczas II WŚ było lepiej!!!)? Byłeś chociaż w tym niebie? Zachodnia Europa opanowana przez postępową lewicę, poprawność polityczną oraz mutli-kulti z pewnością jest niebem o którym wszyscy marzą. W takiej Francji od kilku lat obowiązuje stan wyjątkowy. Z pewnością jest on permanentny, bo inaczej musieli by wywieźć z Francji wszystkich muzułmanów by być bezpieczni.
wtorek, 13 grudnia 2016, 17:01   SolInvictus
@ Do tych co dziwia sie na przeprowadzke cudzoziemca do biedniejszego kraju. On nie przyjechal tu, robic na zleceniu w callcenter i uzerac sie z realiami zycia w Polsce. Przyjechal tu, by pracowac w CDPRed. Niemalej firmie growej. Polozenie geograficzne nie ma tu znaczenia. To tez nie Sybir, by wialo w du*e. A pracuje sie glownie, by zarabiac pieniadze, ktore pewnie nie byly male. Bo prawdziwa ogolnoswiatowa renome i prestiz pracodawcy Redzi uzyskali dopiero po premierze gry, nad ktora pracowal.
wtorek, 13 grudnia 2016, 13:59   Ziemas
@Hogan bzdury pleciesz aż zęby bolą. Bylem sluzbowo w maju we Francji na tydzien. I w zyciu bym nie zamienil Polski na to ZOO i ogolne wrazenia ktorych tu nie bede opisywal. Ciesz sie chlopie ze zyjesz w Polsce. Kiedys moze sam to docenisz
wtorek, 13 grudnia 2016, 13:20   Sylfa
@Shaddon Troche ostro....
wtorek, 13 grudnia 2016, 13:04   Shaddon
@Hagan
"Piekło"? Doprawdy? Wydawało mi się, że przywykłem do roszczeniowej postawy lwiej części tego społeczeństwa, ale ilekroć jakiś, za przeproszeniem, dupek zaczyna pluć na ojczyznę pomimo faktu, że przyszło mu żyć w dotychczas bezapelacyjnie najlepszym okresie w jej dziejach, to mam ochotę zakupić mu bilet w jedną stronę do takiej np. Liberii. Całe pokolenia walczyły o to, byś teraz mógł płaszczyć zadek przed komputerkiem, zamiast głodować na mrozie, a ty nazywasz to piekłem? Szkoda na ciebie słów.
wtorek, 13 grudnia 2016, 12:34   Sylfa
@Hagan Jakie niebo z ta inwazja u bram?
wtorek, 13 grudnia 2016, 10:51   Hagan
Mimo to nadal się mu dziwię. O ile rozumiem ludzi przybywających np. z Ukrainy czy Białorusi, to jeśli ktoś z Francji, Anglii czy USA przeprowadza się do Polski, Czech lub Węgier, to moim zdaniem coś z nim nie w porządku. Bo któż by zamieniał niebo na piekło?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z