Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ArmA 2 potwierdzone na konsole

artoor środa, 3 września 2008, 6:25 News
ArmA 2 - logo
ArmA 2 - logo

Konsolowcy mogą zacierać ręce w oczekiwaniu na nadejście ArmA 2 - informację o edycji na X360 i PS3 przekazał sam producent gry.

ArmA 2 początkowo zapowiedziany był jedynie na komputery osobiste. Producent gry od początku rozważał stworzenie również konsolowych wersji. Niejasność postanowiło rozwiać studio Bohemia Interactive, producent projektu, potwierdzając, że obok edycji na PC wydane zostaną next-genowe (Xbox 360, PlayStation 3).

ArmA 2, tworzone dotychczas na blaszaki, powinno pojawić się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Nie wiadomo, czy w podobnym okresie ukaże się na maszynkach Sony i Microsoftu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z