Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ArmA 2 potwierdzone na konsole

artoor środa, 3 września 2008, 6:25 News
ArmA 2 - logo
ArmA 2 - logo

Konsolowcy mogą zacierać ręce w oczekiwaniu na nadejście ArmA 2 - informację o edycji na X360 i PS3 przekazał sam producent gry.

ArmA 2 początkowo zapowiedziany był jedynie na komputery osobiste. Producent gry od początku rozważał stworzenie również konsolowych wersji. Niejasność postanowiło rozwiać studio Bohemia Interactive, producent projektu, potwierdzając, że obok edycji na PC wydane zostaną next-genowe (Xbox 360, PlayStation 3).

ArmA 2, tworzone dotychczas na blaszaki, powinno pojawić się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Nie wiadomo, czy w podobnym okresie ukaże się na maszynkach Sony i Microsoftu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z