Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITŚwiat Czołgów #3 już w kioskach!

Gem wtorek, 6 grudnia 2016, 12:05 News
Świat Czołgów #3
Świat Czołgów #3

Czas odpalić ulubionego Rudego/Shermana/Tygrysa (niepotrzebne skreślić) i ruszyć w miasto. Celem wyprawy – ale nie ostrzału! – powinien stać się najbliższy kiosk z prasą. A to dlatego, że...

Świat Czołgów #3 – okładka
Świat Czołgów #3 – okładka

Od dziś w kioskach znajdziecie trzeci numer Świata Czołgów (12,99 zł, 100 stron) – pisma poświęconego znakomitemu pancernemu free-to-play World of Tanks. W nim zaś coś o przeszłości (w tym roku mija stulecie powstania czołgów, piszemy też o ewolucji samej gry), coś o przyszłości (przybliżamy nową nację w grze, Szwecję, i zastanawiamy się, co powstanie w piaskownicy) i cała masa o tym, co tu i teraz: poradniki, testy pojazdów, taktyki na mapy, słowem: wszystko, czego trzeba, by być lepszym w World of Tanks. Mamy też konkurs, w którym do wygrania są m.in. Razer Nabu Watch, Razer Blackwidow X Chroma i inny sprzęt gamingowy Razera, jak również wiatrówki Dan Wesson 8”, Sig Sauer P226 i parę innych outdoorowych przyborów z Militaria.pl.

Dowódcy, do boju i do przeczytania!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 grudnia 2016, 15:05   DocFreeman
Wszystko fajnie,cukierki i żelki tylko gdzie następny numer "retro"?
wtorek, 6 grudnia 2016, 22:49   makkoj
kiedy następny numer "Retro" ? i mam nadzieję że tym razem osobno
wtorek, 6 grudnia 2016, 18:48   silvver
@Ad-M no właśnie trochę wywracają i wywrócą jeszcze bardziej. Niedawno weszły Globalne Operacje, nowy tryb gry. A na horyzoncie rebalans 2.0 który mocno namiesza. Ogólnie AW idzie mocno do przodu, jest też poligon gdzie można się przejechać czołgiem zanim kupisz.
wtorek, 6 grudnia 2016, 18:32   LazyPower
CDA się sprzedało!!! A tak na serio jutro idę i kupuję "Świat czpłgów"
wtorek, 6 grudnia 2016, 14:18   Turbican
Żałosne - wasza gazetka jest na garnuszku Białoruskiej wytwórni darmowych gierek. Sprzedawczyki
wtorek, 6 grudnia 2016, 14:06   Ad-M
Grałem trochę w AW, jeśli nagle nie wywrócili wszystkiego o 180 stopni to jest dalej tak bardzo kopia wot-a, że mówienie o wyższości jest śmieszne, czołgi szybrze i celniejsze, ale mapy większe - też mi wielka różnica. Tryby gry, które nic więcej nie oferują. Ekonomia gry ta sama, zamiast iść do top tieru i cieszyć się najlepszymi czołgami trzeba schodzić niżej i farmić na klasie średniej. Gra pseudo multi, bo max w 3 osoby zagracie, a gra nie zachęca w żaden sensowny sposób do współpracy i wygrywania.
wtorek, 6 grudnia 2016, 12:50   Kkrieger
Armored Warfare lepsze się robi. W WOT w kółko to samo tylko dają te same czołgi w nowych drzewkach i dalej młucisz ten sam tryb na sztywnych wyśrubowanych zasadach.

O autorze

Gem

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z