Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crackdown 3: Jeszcze sobie poczekamy...

Papkin wtorek, 6 grudnia 2016, 13:09 News

...i to całkiem długo. Dobra wiadomość jest taka, że gra zrobi użytek z mocy obliczeniowej Scorpio.

O Crackdownie 3, punktującym zniszczalnością otoczenia shooterze w otwartym świecie, było przez chwilę głośno w 2014 roku, kiedy to gra została oficjalnie zapowiedziana. Choć jeszcze rok temu co jakiś czas rzucano nam całkiem łakome kąski na temat nowego tytułu, od pewnego czasu w eterze panowała niepokojąca cisza. Ostatni news z obozu Microsoft Studios dostaliśmy w czerwcu, kiedy to obwieszczono przesunięcie premiery produkcji na 2017 (na osłodę: potwierdzono wersję pecetową).

Podczas streamu Extra Live twórcy nieco uściślili datę premiery. Gra stawi się w sklepach w przyszłorocznym okresie świątecznym. Wiadomo też, że na Scorpio (o którym wciąż jedynie sobie spekulujemy) ma hulać w 4K.

Słowem: tytuł ukaże się 3 lata po pierwszej zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że długi czas produkcji wystarczy do tego, by "symulator zniszczeń" nie został zniszczony przez recenzentów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 grudnia 2016, 22:44   tupolew519
czekam na tą gre.
wtorek, 6 grudnia 2016, 13:19   LimaksokiM
Czekam! To bardzo fajna strzelanka chociaż jedynka o wiele bardziej mi podeszła niż dwójka. BTW mogli by dać obie części jako BC. Mam nadzieję, że nie będą z tym czekać do premiery 3

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Crackdown 3: Recenzenci donoszą, że nie jest dobrze [WIDEO]

News
piątek, 15 lutego 2019

crackdown-3-recenzenci-donosza-ze-nie-jest-dobrze-wideo Nie pomógł nawet Terry Crews w zwiastunie premierowym.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z