Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Full Throttle: Remastered – I Wanna Rock & Roll All Nite! [WIDEO]

Papkin sobota, 3 grudnia 2016, 15:51 News

Właśnie nadjechał pierwszy zwiastun odświeżenia przygodowego klasyka.

Gra, którą część odbiorców uznawała w 1995 roku za "zepsutą" (bo też zdarzali się tacy, którzy nie wiedzieli, że aby zacząć przygodę należy... kliknąć na kontener, do którego wrogi gang motocyklistów wrzucił naszego bohatera), zmierza na PS4, Vitę i pecety. Czego się spodziewać? Możliwości przełączania się pomiędzy oryginalną i odświeżoną oprawą, lepszej jakości dźwięku, modyfikacji interfejsu oraz komentarza reżyserskiego Tima Schafera i innych osób zaangażowanych w projekt.

Sytuacja jakby skądś znajoma. Tytuł zyskał na czytelności, ale kreska zgubiła sporo charakteru i, szczerze mówiąc, nie wygląda to wiele lepiej od grafiki, jaką możemy uzyskać, korzystając ze SCUMMVM-a. 

Mimo wszystko cieszy fakt, że po odświeżeniu pierwszego i drugiego Monkey Island, odkurzeniu Grim Fandango oraz ubiegłorocznym remasterze Day of the Tentacle przywraca się życie kolejnemu z klasyków Lucasa. Double Fine nieśmiało przypominam, że w kolejce czeka jeszcze Sam & Max: Hit the Road.

Stojące za jego kontynuacjami studio Telltale ma teraz na głowie intensywną naukę języków obcych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 3 grudnia 2016, 18:18   lastmanstanding
seraf też tak myślę
sobota, 3 grudnia 2016, 17:37   Dj Ogi
Ostatnio grałem 20 lat temu. więc z chęcią powrócę do tej historii :)
sobota, 3 grudnia 2016, 17:24   kiogu1
Jej nowa postać do hotsa.
sobota, 3 grudnia 2016, 17:18   seraf5
No jak dla mnie to to wygląda DUŻO gorzej od oryginału...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z