Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild doczeka się ekskluzywnego pokazu na The Game Awards

Cross wtorek, 29 listopada 2016, 16:13 News

Oprócz pokazów Preya czy Mass Effecta na tegorocznym TGA mamy też spodziewać się największej nadchodzącej gry Nintendo.

To już potwierdzone, zarówno przez organizatora TGA Geoffa Keighleya, jak i Nintendo of America. Kolejny pokaz nowej Zeldy pojawi się ekskluzywnie na rozdaniu nagród The Game Awards (czwartek 1 grudnia). Śmiało można założyć, że to rozgrywka – Keighley zaznaczył już, że ze względu na aferę z No Man's Sky naciska na demonstracje rzeczywistych nagrań z zabawy kosztem dopieszczonych zwiastunów. Breath of the Wild dołącza do takich potwierdzonych pokazów, jak Mass Effect: Andromeda, Prey i The Walking Dead (sezon 3). Wiele plotek wskazuje, że listę prawdodobnie zaszczyci też teltejlowe Guardians of the Galaxy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 30 listopada 2016, 9:08   geek
zapowiada sie wybornie oby wykonanie też nie zawiodło

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
0

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z