Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rocket League: Najlepszym być naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt!

Papkin sobota, 19 listopada 2016, 15:18 News

Nowa łatka pozwoli nam rozpisać rakietoligowy program treningowy.

Psyonix nie próżnuje. Po paczuszce z podwodnym boiskiem, sierpniowej aktualizacji z power-upami i udostępnieniu możliwości zagrania w kosza Rocket League wzbogaci się wkrótce o kolejną zawartość.

Tym razem gra pozwoli nam uskutecznić... treningi. Konkretniej zaś: odda w nasze ręce narzędzie pozwalająca na opracowywanie własnych sekwencji szkoleniowych. Sami wyznaczymy sobie cele, jakie chcemy zrealizować, dobierzemy mapę, rozstawimy piłkę i samochód, w razie potrzeby pogmeramy też w poziomach trudności (rookie, pro, all-star). Tytuł umożliwi również upublicznienie tak stworzonych dziełek wszystkim zainteresowanym (początkowo – tylko w obrębie jednej platformy).

Aktualizacja powinna być dostępna "wkrótce". Więcej o nowościach, jakie przyniesie, możemy przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 19 listopada 2016, 19:53   Th3Ant
Takie cos bylo juz znane jako Rocket League Trainer - prosty mod podpinajacy sie pod gre, gdzie programy treningowe byly ladowane do trybu Free Play :)
sobota, 19 listopada 2016, 17:48   Gryfius
Mikro uwaga - nie pogmeramy w ustawieniach trudności tylko będziemy musieli zaznaczać jakiej trudności jest to trening (ten tworzony i upubliczniany przez nas) :) a tutaj piękny gif jak to cudo będzie wyglądało: https:twitter.com/rocketleague/status/799682046167613440

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Rocket League porzuca loot boksy

News
środa, 7 sierpnia 2019

rocket-league-porzuca-loot-boksy Przy tej zmianie twórcy gry, jak mówią, wzorują się na Fortnicie.

Komentarzy:
14

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z