Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rocket League: Najlepszym być naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt!

Papkin sobota, 19 listopada 2016, 15:18 News

Nowa łatka pozwoli nam rozpisać rakietoligowy program treningowy.

Psyonix nie próżnuje. Po paczuszce z podwodnym boiskiem, sierpniowej aktualizacji z power-upami i udostępnieniu możliwości zagrania w kosza Rocket League wzbogaci się wkrótce o kolejną zawartość.

Tym razem gra pozwoli nam uskutecznić... treningi. Konkretniej zaś: odda w nasze ręce narzędzie pozwalająca na opracowywanie własnych sekwencji szkoleniowych. Sami wyznaczymy sobie cele, jakie chcemy zrealizować, dobierzemy mapę, rozstawimy piłkę i samochód, w razie potrzeby pogmeramy też w poziomach trudności (rookie, pro, all-star). Tytuł umożliwi również upublicznienie tak stworzonych dziełek wszystkim zainteresowanym (początkowo – tylko w obrębie jednej platformy).

Aktualizacja powinna być dostępna "wkrótce". Więcej o nowościach, jakie przyniesie, możemy przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 19 listopada 2016, 19:53   Th3Ant
Takie cos bylo juz znane jako Rocket League Trainer - prosty mod podpinajacy sie pod gre, gdzie programy treningowe byly ladowane do trybu Free Play :)
sobota, 19 listopada 2016, 17:48   Gryfius
Mikro uwaga - nie pogmeramy w ustawieniach trudności tylko będziemy musieli zaznaczać jakiej trudności jest to trening (ten tworzony i upubliczniany przez nas) :) a tutaj piękny gif jak to cudo będzie wyglądało: https:twitter.com/rocketleague/status/799682046167613440

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Rocket League świętuje czwarte urodziny darmowym weekendem

News
środa, 10 lipca 2019

rocket-league-swietuje-czwarte-urodziny-darmowym-weekendem W tym Psyonix to mają całkiem dobrze, skoro weekend zaczyna się dla nich już w środę.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z