Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITShadow Moses: Zadebiutował remake pierwszego Metal Gear Solid. Tak jakby...

DavyStrange piątek, 18 listopada 2016, 18:10 News

A surveillance camera?

Jeśli jak ja śledzicie losy Shadow Moses, to wiecie zapewne, iż ten ambitny projekt został w marcu anulowany. Nie zraziło to jednak Airama Hernándeza. Postanowił on nie porzucać efektów swojej (i jeszcze paru innych osób) pracy i przekształcił miejsce akcji kultowej gry w... muzeum. Spacerując po odświeżonym dzięki Unreal Engine'owi kompleksie, będziemy odsłuchiwać covery znanych motywów oraz opowieści Davida Haytera – aktora podkładającego głos pod większość Snake'ów.

Póki co "z przyczyn technicznych" Airam udostępnił tylko pierwszą część projektu – dotrzeć w niej można "tylko" do śnieżnej areny, w której pierwszy raz walczyliśmy z Vulcanem Ravenem. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 19 listopada 2016, 17:15   Shirayuki
Sciagac to zanim konami zablokuje
piątek, 18 listopada 2016, 19:47   makkoj
wielka szkoda, że nie wyszedł remake, w mgs5 jeszcze nie grałem ale otwarty świat do tej gry jakoś mi nie pasuje wolałbym żeby wszystkie części były robione w konwencji mgs1-3 bo jak coś jest dobre to się nie zmienia tego
piątek, 18 listopada 2016, 19:28   Cyjanek
Szkoda że remake nie będzie, przydałby się
piątek, 18 listopada 2016, 18:52   Kolo5141
@geek, no właśnie jeśli nie wiesz to nie zrobi to na ciebie wrażenia. Ja pamiętam jak grałem w część 4 i wracało się w tamte teren. Łezka w oku się zakręciła. :)
piątek, 18 listopada 2016, 18:43   geek
nie mam totalnie pojęcia ocb ale zassysam

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Metal Gear Solid: Scenariusz filmu został przekazany wytwórni [WIDEO]

News
poniedziałek, 16 lipca 2018

metal-gear-solid-scenariusz-filmu-zostal-przekazany-wytworni-wideo Wciąż nie oznacza to jednak, że film na pewno powstanie.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z