Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mario kontra kórliki: Nintendo współtworzy erpega z Ubi?

Cross piątek, 18 listopada 2016, 17:39 Plotka

Wygląda na to, że w kolejnym Mario RPG uroczy hydraulik zmierzy się z ubisoftowymi gryzoniami.

Mario RPG: Invasion of the Rabbids. Według sprawdzonych już źródeł Laury Kate Dale taki właśnie roboczy tytuł nosi tworzony właśnie przez Ubisoft erpeg, który według planów ma być tytułem startowym na Nintendo Switch. Japońska firma ponoć pełni przy crossoverze głównie rolę nadzorczą, upewniając się, że ich postacie są przedstawione w zgodzie z obowiązującymi standardami. Fabuła ma pokazać losy Mushroom Kingdom zaatakowanego znienacka przez kórliczą plagę. Liczyć mamy na gościnne występy wielu klasycznych postaci z Mario, kórliczą wersję Bowsera, dużą rolę Yoshiego i grywalnego kórlika. Planowane na styczeń demo ma sprytnie burzyć czwartą ścianę – kórliki będą skakać po ekranie i ogólnie robić zamieszanie tak wielkie, że cała konsola będzie wibrować.

Choć większość wysiłków w Invasion of the Rabbids włożył Ubisoft, Nintendo ma zamiar przedstawiać tytuł jako tworzony wspólnie. Co ciekawe: jak sugeruje inny spec od przecieków, Liam Robertson, rozgrywka nie powinna przypominać Paper Mario. Zamiast tego mamy liczyć na coś w stylu Fire Emblem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 19 listopada 2016, 0:04   Triggers
Czy przypadkiem seria Mario RPG nie posiada wielkiej rzeszy bardzo oddanych fanów? Czuję, że dając do ubisoftowi i umieszczając w tym króliczki zobaczymy drobny outrage...
piątek, 18 listopada 2016, 21:01   random53
Serio? Ale zawód.. Przecież nikt tego nie kupi. Gdyby robiło to Nintendo to jeszcze, ale jak robi to Ubisoft to jakość tej gry jest niewiadoma. Poza tym te króliki nigdy jakoś nie były rewelacyjnymi grami, więc wgl po co odnawiają tą markę ?
piątek, 18 listopada 2016, 17:47   GolemDorfl
@Cross Króliki to zajęczaki, nie gryzonie. Nie ma za co.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z