Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURS[Hacked by Dedsec] WIELKI KONKURS – DZIEŃ 5

Ghost piątek, 18 listopada 2016, 19:00 Konkurs
Watch Dogs 2 - konkurs 5
Watch Dogs 2 - konkurs 5

W nasze ręce wpadła kolejna transmisja hakerów. Tym razem dosyć prymitywna, jak na erę cyfrową, ale przez to, że zawiera błędne znaki, trudno nam się do niej dobrać. Pomóżcie w jej odszyfrowaniu!

Oto przechwycone dane:

 

Na maile z rozszyfrowanym komunikatem oraz informacją, co on oznacza, czekamy pod adresem konkurscda@cdaction.pl. Pierwszej osobie, która zrobi to poprawnie, za pomoc odwdzięczymy się takim oto zestawem:

 

Figurka Aidena Pearce'a o wartości 75 zł

UBIcollectibles prezentuje najnowsze dzieło wzięte z hitu Ubisoft Watch Dogs – "Aiden Pearce Execution". Wysoce szczegółowa figurka wiernie odwzorowuje bohatera. Aiden Pearce stoi na ulicy, trzymając wroga na muszce. Jest gotów wymierzyć nowy rodzaj sprawiedliwości... Figurka jest perfekcyjnym elementem pasującym do każdej kolekcji. Statuetka mierzy 24 cm wysokości i zapakowana jest w eleganckie pudełko.

Nagroda ufundowana przez firmę Aliensgroup, która ma w ofercie masę gadżetów z gier.

 

Powerbank firmy Kruger&Matz o wartości 75 zł

Power bank KM0159 dzięki dużej pojemności (aż aż 7600 mAh) będzie doskonałym elementem wyposażenia wszystkich tych, którzy wybierają się w podróż. Dzięki niemu nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz musiał martwić się o rozładowany smartfon czy tablet. Power bank Kruger&Matz pozwala na ładowanie urządzeń w momentach, gdy nie masz dostępu do gniazda sieciowego lub samochodowego. KM0159 ma dwa porty USB (1 A i 2,1 A) i jest uniwersalny – można podłączyć do niego dowolny kabel USB. Dodatkowo wyposażono go w szereg zabezpieczeń: przed przeładowaniem, zwarciem oraz całkowitym rozładowaniem.

Nagroda ufundowana przez firmę Kruger&Matz.

 

Koszulka

 

Do maila ze zgłoszeniem dołącz swój nick z naszego forum oraz imię i nazwisko oraz informację jak udało ci się rozszyfrować dane. Zgłoszenie konkursowe musisz wysłać z maila powiązanego z Twoim kontem na forum CD-Action. Temat takiej wiadomości MUSI brzmieć „Konkurs Watch Dogs 2 - Dzień 5". Maile niespełniające tych warunków nie będą uwzględniane! Oprócz tego pierwsze dwadzieścia osób, które podeślą prawidłową odpowiedź, otrzyma punkty, które będa się liczyć do klasyfikacji finałowej, a więc w walce o cenne nagrody.

Więcej szczegółów na http://ea21a.skroc.pl.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, akcja, Ubisoft, Ubisoft Polska,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 20 listopada 2016, 23:59   Cyjanek
@mikiii13 sprawdź PW
sobota, 19 listopada 2016, 21:31   Ghost
Cyjanek - to metoda kodowania znana grubo ponad 100 lat.
sobota, 19 listopada 2016, 20:50   Cyjanek
Próbowałem to przerabiać na systemy dziesiętne binarne ósemkowe, na tekst ale nic nie wyszło. Poszukać nie zaszkodzi
sobota, 19 listopada 2016, 20:14   mikiii13
Wysłałem jeszcze raz. Tym razem poprawną. :)
sobota, 19 listopada 2016, 19:34   Ghost
Cyjanek - nadal czekam na poprawne zgłoszenia, więc póki co nie podam jak brzmiała.
sobota, 19 listopada 2016, 19:05   Ghost
damiansidol - jedna osoba odkryła prawidłowo metodę rozszyfrowania, ale źle odczytała ukrytą informację. Określenie "prymitywna metoda kodowania" jest tu kluczowe. ;)
sobota, 19 listopada 2016, 17:38   Cyjanek
@modrih czy według ciebie "najlepiej jak nic nie napiszesz bo tylko pogarszasz sytuacje" to to samo "nie odzywaj się więcej" "masz zakaz wypowiadania się" "nie pozwalam ci pisać więcej" Prawo masz, niczego nie zabraniam. Po prostu taka rada, bo wychodzisz tylko na pieniacza żeby nie używać dosadnych słów. Muszę uważać, mam jeden punkt karny na stronie
sobota, 19 listopada 2016, 17:04   modrih
@Cyjanek Bronisz mi wypowiadania się publicznego?
sobota, 19 listopada 2016, 16:52   GolemDorfl
Najśmieszniejsze jest to, że to chyba jedyny news [HbD] mogący się pochwalić taką ilością komentarzy. I śmieszne jest to, że właściwie nie są to komentarze na temat WD2 ;):D
sobota, 19 listopada 2016, 16:50   Cyjanek
@modrih najlepiej jak nic już nie napiszesz bo każdym komentarzem jest gorzej. Dołączam się do pytania - wysłał ktoś poprawną odpowiedź? Jak brzmiała

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z